Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Segíthet, ha új életet kezdek...

Segíthet, ha új életet kezdek egy másik városban?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy kilök magából a város, egyedül vagyok és nincs ki miatt itt maradnom. Régóta foglalkoztat, hogy elköltözöm és tiszta lappal kezdek új életet valahol máshol, de azt hiszem, hogy ez nem jelentene teljes megoldást. Nagyon padlón vagyok és szerintem ugyanazt csinálnám, amit most, csak másik városban? Valakinek segített már a drasztikus lépés, hogy előrelépés történjen az életében?
2021. okt. 23. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a pletykák miatt vagyok ugyan úgy mint te. Szerintem segítene amúgy...csak a kezdet lenne elég nehéz.
2021. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tiszta lappal kezdeni? Valami rosszat tettél ezek szerint, amiért nem áll veled szóba senki?
2021. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi rosszat nem tettem, csak nem találom a helyemet.
2021. okt. 23. 16:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem a hellyel van probléma. Ugyanez lesz másik városban. Pszichológushoz menj.
2021. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben eddig 4x váltottam várost, és mindig új élményekkel, baratokkal gazdagodtam, de ehhez kell nyitottság is, nekem az eredeti helyemen sem volt gondom a barátkozással...

Székesfehérvár 0-21évesen

New York 21-28évesen

London 28-33

Most Balatonfüred 33-36mostanáig.

2021. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem vagyok nyitott személyiség. Zárkózott vagyok és bizalmatlan. Szerintem ugyanúgy befelé lennék fordulva, mint idehaza. Viszont nagyon vágyom valami újra.
2021. okt. 23. 16:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a személyiséged ilyen, akkor bárhová költözöl, előbb-utóbb ugyanúgy fogsz élni, mint most. Tapasztalatból mondom.
2021. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És szerintetek mi az ami segít? Ha nem találod a helyed és önmagad? Mi zökkentheti ki az embert ebből az állapotból?
2021. okt. 23. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2021. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akarat... keress tarsaságot... olyan helyet, ahol emberekkel találkozol... legyen ez akár sport tevékenység, bármilyen klubb, vagy bármi ahová rendszeresen járnak emberek... és haverkodj... ennyi... nyitottság
2021. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!