Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebben az esetben elfogadható...

Ebben az esetben elfogadható -e az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, gyakorlatilag semmi sikerélményem nem volt még az életben. Egyetlen egy boldog percet is nehéz felidézni.


Nos, sorolom:

-Nem sikerült befejeznem a középiskolát

-Nem sikerült megszereznem a jogosítványt

-Nem sikerült egy lányt sem felszednem eddig

-Nem sikerült barátokat sem találnom

-Nincs semmi spórolt pénzem, hónapról-hónapra élek


Ezek a főbb problémák. Ráadásul ezeket a problémákat meg sem tudom oldani. Ha érettségit szeretnék, még 4 évet kéne estin megcsinálnom, jogosítványra meg nincs pénzem, de amúgy sincs autóra. És egyébként sincs kedvem az egészhez, mivel minek, teljesen egyedül vagyok, senkivel sem tudom megosztani az örömömet.


2021. nov. 1. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt felsoroltal, az kb a hazai lakosság 10%-at biztosan erinti.

Ha legyilkolod magad az az egy biztos, hogy soha semmi sikered nem is lesz, es meg temethet is a csaladod.

Sajnos manapsag a tv-media mind arról szól, hogy a siker penz csillogás, de közben full kamu. Pl a Facebookon is ha valaki rendel egy rantott szeletet hasabbal valami gettó helyen, mar ki kell posztolni. Azt ez volt neki a habzsidőzsi a honapra... Vagy ha vesz egy 20 eves kocsit, azonnal borítóképnek, meg tele I love BMW/HONDA/platós ikarus. Esatöbbi. Arrol meg nagyon ritkan lattam meg posztot, hogy közüzemi tartozás, banki hitel...

Ha nincsen semmid, akkor hajrá kezdj el mondjuk fekvőzni, attól ha nem 2 napig tart a lendület, már fizikumod lesz. Azt nem vehetsz csak penzért. Sosem elfogadható az önygyilok...

2021. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondjatok meg nekem mi a francnak kell ma Mo on mindenkinek jogositvany amikor annyi penze sincs hogy egy gordeszkat vegyen nemhogy autot? ez valami uj betegseg? Ha lenne jogositvanya de nincs hozza auto es benzinre penz es allando rettegesben el hogy mikor vagjak ki a munkahelyerol es az alberletebol akkor MI A BANATOS FRANCNAK KELL A JOGOSITVANY??????? LEGALABB EGY EMBER VALASZOLJON KEREM!!!!!
2022. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mivel pl nekem eddig 3 komolyabb munkahelyem volt, es ebből pl a legjobb (5 evig voltam ott) csak es kizarolag úgy működött, h ingazni kellett. Tömegközlekedés atszallással sem volt normalisan, kb 2-2,5 ora utazás egy iranyban sok setaval.

Kocsi ok, költség meg megvenni is necc stb, de ha meg jogsi sincs akkor aztan tenyleg halott ügy.

Ha nem kizarólag Bp-en belül gondolkodunk, mivel oda jo esellyel nem kell, akkor ra kell döbbenni, hogy olyan előny egy jogsi, ami többszörösen visszahozza az árát.

2022. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!