Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hiányzik a GYIK, hiányoznak...

Hiányzik a GYIK, hiányoznak az emberek innen! Nektek nem?

Figyelt kérdés
Régebben elég sokat lógtam itt, random arcokkal dumáltam, amiből általában soha nem jött ki semmi, de szórakoztató volt. Ti mennyit vagytok fent ? Ha régebben több időt töltöttetek itt, akkor nem hiányzik nektek?

2021. nov. 2. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2021. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem.A legtöbb ember itt nagyképű,magát mindenkinél okosabbnak jobbnak tartó személy.Kérdést már nem is nagyon írok ki,inkább csak válaszolok.
2021. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hanna S ***** válasza:
100%
Hát, mostanában 1, másfél órát voltam fenn régebben azért többet... Nekem nem nagyon hiányzik, habár most is éppen elég időt töltök ezen az oldalon, legalábbis szerintem. Keress magadnak más elfoglaltságot! Olvass könyvrket vagy beszélgess élőben csak úgy random szinte ismeretlen emberekkel, például buszon vagy villamoson ahejett, hogy egyfeszt a telefonodat bámulnád!
2021. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem igazán. Megnyitom az oldalt, és egyből jön a hisztis 24/F meg az incel, meg a nárcisztikus, meg az eccerű melós, meg a f***szom tudja mi. És ez a 99%. Tartalom nulla. Megint elérkeztünk ahhoz a ponthoz, hogy csak rombolni és trollkodni éri meg idejönni.
2021. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amúgy hiányoznak, de nem a troll rétegre gondolok. Most átlagban 2x nézek fel egy nap, és már többedszerre lepődök meg azon, hogy milyen kevés új kérdés, illetve válasz születik napi szinten.

Nem sok időt töltök már itt, darabokban nagyon maximum 30 perc körül, ez idő alatt végig futom 1-2 kategória kérdéseit, esetleg válaszolgatok is, de utána igazából megyek is tovább. Régen képes voltam órákat itt lenni, szóval néha azért kicsit hiányzik ez is.

2021. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 2020 március végén átalakult a Gyk, azóta másabb is lett nagyon. Azonban ez a negatív tendencia már 2016 óta megvan.
2021. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az a gyík? Ilyenkor illik odaírni.



Nekem manapság jobb, mint régen.

2021. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!