Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyakran álmodok vele, és a...

Gyakran álmodok vele, és a jelenlegi helyzetemben nehezen viselem. Van rá logikus magyarázat?

Figyelt kérdés

Volt barátommal már 2 éve külön vagyunk. Ő azóta már a 3. kapcsolatában van benne, most egy haverjának az exével. Akkoriban sokszor jártunk 4es randikra, és sokat veszekedtünk ezen a lányon, mert mindig írogatott neki, mint "barát". Persze ezt az akkori barátja is észrevette, beszéltünk is róla, de "biztos nem menne rá a barátja haverjára"

Végül egyébként én szakítottam, és exem az első egy évben nagyon próbálkozott, hogy visszakaphasson. Ajándékokat küldött, rózsa csokrokat rakott a kapunk elé, meglepetéseket csinált. Viszont a kapcsolatunkban nem ilyen volt, akkor mintha barátok lettünk volna, csak nagyon jókat sze*eltünk. Volt, hogy meg is ütött. De szerettük egymást.

Az elmúlt időben sokszor álmodtam vele, hogy találkoztunk, és mindkettőnkben feltörnek az érzések. Még a barátnőjét is elhagyná értem. Sokat beszélgetünk, és amikor hozzám ér, újra érzem azt, amit akkor néha adott.

Tudom, hogy még mindig szeret, hiszen én ismerem a legjobban, és tudom, hogy sokszor gondol rám.

Viszont én azóta rengeteg változáson mentem át, én már nem az az ember vagyok. Ha adódna lehetőség, hogy újra kezdjük, nemet mondanék.

Egyébként ő volt nekem az első mindenben is, és azóta nem is volt barátom.



2021. nov. 9. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ő volt nekem az első mindenben is, és azóta nem is volt barátom

Volt, hogy meg is ütött. De szerettük egymást.

Viszont én azóta rengeteg változáson mentem át, én már nem az az ember vagyok."


Dehogy mentél át te semmilyen változáson aranyom. Azóta is ebbe a pasiba, meg a toxikus kapcsolatba vagy beleragadva. Mi lenne, ha nem az exed csajait tartanád számon, hanem te is pasiznál most már? :)

2021. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Beteges
2021. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez így elég ellentmondásos érzés lehet. Szerintem te BÁLVÁNYIMÁDÁSTÓL szenvedsz. Nagyon nem jó!


Ez nem a Jóistentől van, hanem az Ördögtől. (Tudom, mert én is "belefutok" hasonló érzelmi gubancokba - most megint két férfi ismerősömmel.)


Ami nekem használt (gyógymód, "recept"): római katolikus egyházban gyóntatószékben bevallottam a BÁLVÁNYIMÁDÁS bűnét. Többször vágyakoztam megtisztulás után. Hatalmas megkönnyebbülés, "sziklaszerű" terhektől való szabadulás érzés - szinte azonnal, néhány másodperc alatt. TISZTÁBBAN FOGSZ LÁTNI!

2021. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Logikus magyarázat? Hm talán arra vágysz amit álmodsz. Törődést szeretetet szerelmet. Csak nem az exedtől.
2021. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen is rengeteg változáson mentem át, 25kgt leadtam, megtaláltam a stílusom, és igaz barátokra találtam, akik segítenek kihozni magamból a legjobbat mindig.


Félreértés ne essék, nem gondolok rá magamtól, csak az elmúlt időben gyakran álmodtam vele, amit ébredés után egy órával már el is felejtek, nem agyalok rajta. Talán a testvérem halála óta bukkangat fel. Ők jóban voltak.


De megvan a saját kis életem, sok programom van, jól érzem magam. Persze a szerelem, egy társ hiányzik, sok randin is voltam, kivel meddig jutottunk, de egy kapcsolatot inkább jobban átgondol az ember. De ez csak a saját magam harca, fiatal vagyok még, nem erőltetem görcsösen a kapcsolatokat, nem szeretnék belefutni túl korán, hogy ne is legyen értelme...

2021. nov. 9. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kb egy hete hősakadémia karakterekkel álmodok, miután a takonykóros gyerekemmel ledaráltunk öt évadot.

Főleg Hawks-ról, de néha befigyel egy kis Dabi, vagy Endevor

2021. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!