Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a magyarázat arra, hogy...

Mi a magyarázat arra, hogy valaki számkivetett az életben?

Figyelt kérdés

Magamról néhány dolog:.

Mindíg is "tartalék voltam. Ha valakinek szüksége van valamire, akkor is csak utolsó vagyok akihez fordulnak. Barátaim csak ideig-óráig vannak. Ha egy társaságban vagyok, pl osztálytársaimmal jövök el az iskolából, ők fújják, én ha meg is szólalok, nem hallják. Nyitott vagyok az emberek felé, kifejezetten szeretek kommunikálni, de az is csak egy alkalmi dolog ha egy emberrel ismerkedek....onnantól kezdve csak egy emlék.


Mi lehet az ok? A kisugárzás? Nem vagyok túl jóképű? Kövér az nem vagyok, annyira vékony sem...(180 cm, 70kg)


Valamiért nem szeretnek az emberek. Alázatos vagyok, alkalmazkodok, talán az is baj lehet? Az is hogy kedves vagyok?

Vagyunk itt egynéhányan, akik ebben a cipőben járnak...Hozzátok szól ez a kérdés, mi a meglátásotok?


18F



2018. jún. 30. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
én is számkivettet vagyok és azért ahogyan ki nézen
2018. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A lányoknál sincs szerencsém. Ha ráírok egy egy lányra, még ha ismerjük is egymást látásból, természetesen nem ír vissza. Ha bejelölöm Facebookon, vissza sem jelöl.

Fura....mintha ez lenne a sorsom...mintha az akarná valami hogy senkim se legyen.

2018. jún. 30. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A csendesebb típusok néha vagy gyakrabban ilyesmivel szembesülnek.
2018. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért nem jelöl vissza egy lány, mert csak látásból ismer. Minimum legyél vele köszönőviszonyban, néha beszélgessetek, ha csak 1-2 percet is, és már biztos, hogy vissza fog jelölni.


Ha pedig tudod egy lányról, hogy egy másik fiút, akit szintén csak látásból ismer, visszajelölt, de téged nem, akkor ez azért van, mert az a fiú tetszik neki, te azonban nem.

2018. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Alkalmas időben írsz annak a lánynak? Nem túl korán, túl későn, ilyesmi?

Én nő vagyok, van egy férfiismerősöm, aki rendszeresen éjjel 10-11 között ír rám. Pedig tudja, hogy valamikor 4.30 és 5 között nekem már ébresztő van, tehát gondolhatja, hogy akár már 8:20-8:30-kor nálam lámpaoltás van. Akár picit előbb is.

Amiért ilyen figyelmetlen, veszített nálam a vonzerejéből. Már nem tartom olyan jófejnek. Hiszen felébreszt az üzenetével. Ez miért nem jut eszébe vajon valakinek?? Ezzel csak azt érte el, hogy lenémítottam a vele való üzenethangokat, így már azt sem tudom, hogy mikor ír. :D Biztos csodálkozik, hogy miért nem írok neki vissza. Csak. Mert ilyen oktondi...

2018. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Bírom amikor valaki 18 évesen ilyenen problémázik. Nem is éltél még, nem volt munkahelyed, iskola is csak 1-1,5 max, de azt várjátok az egész világ a lábatok elé boruljon már 10 évesen. Mit szólnál ha 38 lennél és valóban számkivetett lennél ?!
2018. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert 18 évesen nem érezheti magát magányosnak?
2018. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Érezheti, de előbb élni kéne , nem (?) hogy véleményt alkossak az élet nagy dolgairól.
2018. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem ment soha az ismerkedés, barátkozás... Engem azért vetnek ki maguk közül folyton, mert az átlagnál csendesebb, visszahúzódóbb vagyok. A lányoknál sajnos fennáll annak az eshetősége,, hogy külsőre nem vagy elég megnyerő számukra, ezért nem foglalkoznak veled (nem jelölnek vissza). Légy továbbra is ilyen kedves és jószívű, mint amilyen most vagy, valaki majd biztosan értékelni fogja és képes lesz túllátni a külcsínen.
2018. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Jobb ha felkészülsz rá hogy egész életedben ez lesz!
2018. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!