Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik jobb?Reggeltől estig...

Melyik jobb?Reggeltől estig dolgozni egy helyen,vagy reggeltől estig úton lenni?

Figyelt kérdés
Én bejövök reggel a munkahelyemre,és este még mindig ugyanott vagyok ugyanabban a városban,ugyanabban az utcában,ugyanabban az épületben,ugyanabban a helységben.Néha eszembe jut,hogy bejárhattam volna ennyi idő alatt a fél országot,amíg ugyanazon a helyen töltöttem el az időmet.Nem lenne jobb egy olyan munkakör,hogy egyik nap Magyarországot járom be,másik nap Ausztriára,harmadik nap Hollandiát és így tovább?Nem lenne jobb,mint hogy mindennap ugyanazt látom?

2021. dec. 3. 16:47
A kérdező szavazást indított:
Jó dolog az,ha látunk valamit a világból, külföldi országokba is eljutunk
Nincs azzal baj,ha mindig ugyanott vagyunk,nem baj ha nem hagyjuk el a várost ahol élünk
15 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sokan vannak akik mindennap ugyanott vannak ugyanabban a pár négyzetméteres helyen.Fodrászok,szakácsok,pincérek,mosogatók,biztonsági őrök,bolti eladók,el se hagyhatják még az utcát se.
2021. dec. 3. 16:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi, ha te erre vágysz, akkor neked jobb lenne.
2021. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban szerettem volna buszsofőr lenni.De most már nem találom vonzónak.Unnám,hogy mindennap ugyanazon a vonalon járok,ugyanott körözök.
2021. dec. 3. 16:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem 3 dolog jutott eszembe erre a problémára. 1: olyan munkát keresel, ahol sokat kell utazni.

2: a mostani munkád mellett többet jársz kirándulni, lehet ez is elég lenne.

3: esetleg az előzővel kombinálva valami mást változtasz a környezeteden, mert igazából változásra vágysz.

2021. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"ugyanabban a városban, .....ugyanabban a helységben" Miért irod le kétszer ugyanazt?

A te beállitottságodtol függ. Én szerettem uton lenni, egyszer az egyik, másszor a másik városban dolgozni. Az egyik ismerösöm ezt borzasztonak tartotta.

2021. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél futárcégnél kiszállító sofőr, reggeltől estig gurulhatsz ide-oda.
2021. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind2nek van előnye/hátránya. Ha úton vagy egész nap jobban tudsz ismerkedni ha reggeltől estig a monitor előtt ülsz akkor kevesebb emberrel találkozol személyesen..
2021. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha elmennék mondjuk kamionsofőrnek,bejárhatnám egész Európát,az megfelelne vajon,vagy egy idő után arra vágynék,hogy inkább újra egy irodában ülhessek ugyanott egész nap?
2021. dec. 3. 17:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazából sok mindenen múlik. Mit csinálsz, kikkel kell együtt lenni, vagyis milyen a munka légköre, szereted-e amit csinálsz, csapatban szeretsz dolgozni, társaságkedvelő vagy- e stb. Ha pl. jobban szeretsz egyedül lenni és nem egy helyben, akkor a sofőrnek lenni lehet jobb, vagy otthonápolás az esetemben majd, tetszik, hogy járkálok ide-oda és nincs a fusztrált bezártság másokkal.
2021. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen, hogy egy idő után az sem tetszene. Változnak az emberek.
2021. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!