Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetne jobb a kedvem...

Hogyan lehetne jobb a kedvem ha ma sem sikerült beszélgetnem egy lánnyal sem?

Figyelt kérdés
Voltam a belvárosban ma is mert dolgom volt,de nem sikerült ma sem beszélgetnem egy lánnyal sem.Senkivel sem beszélgettem,a telefont nyomkodtam.A 4-6 villamoson is vártam hogy hátha beszélgetést tudok kezdeményezni egy lánnyal de nem így lett.Rossz lett a kedvem is.

2021. okt. 8. 21:35
 1/8 A kérdező kommentje:
15-ös busszal is utaztam ma a belvárosban,ott is utazott jó pár szép lány és kisgyerekes anyukák is.
2021. okt. 8. 21:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyetemen szokott lenni olyan napon, hogy egy kumma szót nem beszéltem senkivel, pedig ott vagyok több óra előadáson, csak barátaim nincsenek ott.

Valóban szar érzés, de attól még változhat a helyzet később.

2021. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lajosmizsei vonattal is utaztam ma ott se sikerült beszélgetni senkivel.Még a kalauzzal sem.😕
2021. okt. 8. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdrk felni.
2021. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 mitől félsz?Én csak beszélgetni akarok.Ott vannak 50-en a buszon rajtam kívül és mégis a telefont nyomkodom hogy ne unatkozzak.😕
2021. okt. 8. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnàl idegenekkel beszélgetni?
2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 nem szeretem a telefont nyomkodni ha emberek között vagyok.Főleg ha lányok között vagyok.Chateljek az interneten lányokkal,amikor ott állnak mellettem a buszon?
2021. okt. 8. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem az kifejezetten jó, ha élőben keresed a társaságot inkább. De szerintem lehet, hogy nem a tömegközlekedési eszközök a legalkalmasabbak erre.

Nem mondom hogy lehetetlenség beszélgetésbe kezdeni valakivel, de célszerűbb egy úgymond "fixebb" helyen kihasználni a lehetőséget. Pl random események amik téged is érdekelnek, vagy akár olyan helyen ahol többször megfordulsz és összefutsz a számodra szimpatikus egyénnel.

2021. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!