Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogom szokni az egyedüllét...

Meg fogom szokni az egyedüllétet?Nem fognak érdekelni a nők egy idő után?

Figyelt kérdés
Mindig egyedül vagyok,barátnőm sose volt.Meg fogom szokni?Nem fogok megfordulni a csinos nők után idővel?Társkeresőzni se fogok?Elleszek a magam kis világában?30/F

2021. dec. 11. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
#10 Akkor teperd le te őket.
2021. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nagyon sikítoznának.. 🤣
2021. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 Szerintem ő vetekszik veled! :D https://www.youtube.com/watch?v=V82oSWvWvf0
2021. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Altalaba nem a no teperi le a ferfit ugyh erre varhatsz meg... 😅
2021. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én kezdem megszokni... vagy inkább beletörődni, nem tudom.

Egyszerűen ahhoz vagyok szokva, hogy nem kellek senkinek, gimiben kinéztek (igaz, visszagondolva volt is miért). Sosem volt barátnőm. Mindegy.

Az utóbbi pár hónap nagyon sokat kivett belőlem, és úgy érzem, hogy kell egy kis idő egyedül, ki szeretném szellőztetni a fejem.

Lehet, hogy sokan fújni fognak rám, örököltem egy garzonlakást, amit részben a félretett pénzemből, részben segítségből, felújítottam. Jó lesz (egy ideig biztos), hogy van egy "kanlakom", ahol kultúrált keretek között azt csinálok, amit akarok.

A covid miatt elmagányosodtam, így az elmúlt 2 évben próbáltam ismerkedni (döntően online), de pár új haveron kívül ez nem hozott sok eredményt. De végülis aki a kicsit nem becsüli...

Hogy akár csak 3 hónappal később hogyan fogok érezni, nem tudom.

Többen javasoltak mindenféle ismerkedési lehetőséget (társastánc, társasklub, túrázás, mittomén), de mivel azt vettem észre, hogy a korombeli srácok jelentős része szintén ismerkedési problémákkal küzd, tartok tőle, hogy az ilyen helyeken is "kolbászfesztivál" van.

...viszont hobbiötleteim vannak. Régóta szeretnék pl. veteránozni, akármekkora szívás is néha. Hiába pont most mentek fel igazából úgy en bloc az autók árai, most van stabil munkahelyem, és most tudnék egy élhető állapotú veteránt megengedni magamnak.


21F

2021. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!