Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miután megkérdeztem a lányt a...

Miután megkérdeztem a lányt a vonaton,hogy odaülhetek és igent mondott,hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy fölszállok a vonatra,de mindenhol ülnek,szebbnél szebb lányok is.Ezt nem úgy kell érteni minden hely foglalt,hanem minden kettes ülésnél ül legalább egy ember,keresnél teljesen üres helyet,de nem találsz.Biztos ti is voltatok már így.Ha megkérdezem a lányt odaülhetek e valószínűleg nem fog nemet mondani.Tehát azt mondja igen szabad az a hely,én azt mondom köszönöm,de hogyan folytassam?Milyen témáról kell ilyenkor elkezdeni beszélni?

2021. dec. 21. 22:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nonstop ismerkedni. Nagyon kellemetlen tud lenni, és leginkább csak az, ha erőlködik a másik, márpedig 100- ból 99 eset ilyen. Mindegy, hogy srác, lány, öreg néni, vagy bárki csinálja. Volt már velem is, hogy egy csaj leült elém, láttam, hogy az illőnél többször nézeget engem, itt már levágtam, hogy ebből megint 1,5 óra kötelező jópofizás lesz, amiből örülök ha megúszok háromnegyed órát színlelt telefonálással, wc-vel és hasonlókkal, és jó lenne, ha komolyabb ismertség nélkül szállnék le a vonatról.

Megkérdezi, hogy leülhet-e, mondom, hogy igen, leül, foglalkozik a saját dolgával. Pont. Azért, mert össze vagy zárva egy idegen emberrel x ideig, nem feltétéenül kell a barátoddá avanzsálnod az utazás végére, sem a fiúddá, vagy csajoddá. Ismerkedni nem célszerű tömegközlekedési eszközön, mert az emberek nem azért járnak oda, hanem hogy a- ból b- be eljussanak. Oké, hogy jók a lányok, de ne frusztráld már ezzel szegényeket, mikor majd mindegyiknek van elég baja és aki igényes is, az nem feltétlenül egy vonatúton fogja "felszedetni" magát.

21f

2022. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!