Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehetséges,hogy azért nem...

Lehetséges,hogy azért nem sikerül összejönnöm egy lánnyal sem,mert már megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem fölösleges köröket futok amikor ráírok lányokra,mert már megtaláltam az igazit.Évek óta levelezek egy lánnyal,de csak mint barátok.Mellette írogatok más lányoknak is,mert nem járok senkivel,szex sincs.Minden lány eltűnik csak azzal az egy lánnyal tartom a kapcsolatot már évek óta.Ő nem tűnik el,mindig itt van.Azt hiszem találkozni kéne vele.Vagy hagyjam,és próbálkozzak tovább más lányoknál ezután is?Hátha egyszer összejön valami?

2021. dec. 24. 21:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Telefonszámcsere is megvolt már azzal a lánnyal,képet is küldtünk már egymásnak.Más lánnyal idáig nem jutok el,egy darabig írnak,aztán eltűnnek😕
2021. dec. 24. 21:58
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Hááát, azzal a lánnyal már korábban találkozni kellett volna. Ha most találkoztok, akkor megvan a veszélye, hogy személyesen nem vagytok szimpatikusak mégsem egymásnak. Ha ez pár hónap levelezgetés után derül ki, az nem olyan nagy pofáraesés, de én ezt már inkább meghagynám levelezős barátságnak, és inkább más lányokkal találkoznék élőben.
2021. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Amíg nem küldött képet azt hittem hogy egy duci,kövér lánnyal levelezek,akitől nem akarnak semmit a fiúk,azt gondoltam azért se tűnik el,mert képet küld a fiúknak,ők meglátják és nem írnak neki többet.Amikor küldte a képet biztos voltam benne,hogy egy duci lány lesz,de tévedtem.Nagyon is szép🙂
2021. dec. 24. 22:10
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Van valami bizonyíték arra, hogy még keresgélsz, szeretnél valakivel kapcsolatot alakítani? Ha igen, akkor érdemes nyitott szemmel járni.
2021. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ez azt jelenti, hogy ő is el fog tűnni. :)
2021. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2 na de más lányokkal nem sikerül hosszú ideig levelezni.Csak ez az egy lány levelezik velem nem csak hónapok,de már évek óta.És az is a baj,hogy mindenki úgy tudja,hogy nincs senki,közben meg van.Senkinek nem beszéltem a lányról,így senki nem tudta felhívni a figyelmet hogy én nem is vagyok egyedül.
2021. dec. 24. 22:18
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Könyörgöm lépj már valamit
2021. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Na de ha a leányzó sem lépett eddig semmit, akkor szerintem te sem érdekled annyira őt. Nem hinném, hogy ennyi időt várt volna arra, hogy te csinálj végre valamit, ezt már túl sokáig szalasztottad, meg arra is van esély, hogy már nem is szingli azóta. Szerintem ez már bukó.
2021. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2-esnek van igaza.Már rég meg kellett volna kérdeznem tőle hogy találkozunk e.De nekem eszembe sem jutott.Más lányokkal bezzeg már a második üzenet után találkozni akartam.Volt olyan lány,akit sokáig kérleltem,hogy találkozzon velem de nem akart.
2021. dec. 24. 22:28
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Valahogy az arany középutat kellene megtalálni, azt hiszem. :D A 2. levél és a több éves levelezés se optimális.
2021. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!