Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki hallott még róla,hogy...

Ki hallott még róla,hogy Veszprém megyében él a legtöbb boldog ember?És Heves megyében a legkevesebb?

Figyelt kérdés
Készítettek egy felmérést hogy hol él a legtöbb boldog ember Magyarországon és Veszprém megye nyert.Második lett Vas megye,utána Pest megye,Budapest a 7.lett.A kismamák és a vállalkozók között vannak a legtöbben boldogok.A munkanélküliek,közmunkások és a nyugdíjasok között van pedig a legtöbb magányos, boldogtalan ember.Ezek olyan dolgok,amit eddig is tudtatok,vagy újdonság nektek?

2022. jan. 1. 23:43
A kérdező szavazást indított:
Boldog ember vagyok
Nem vagyok boldog
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem nagy meglepetés, hogy azokban a megyékben amik gazdaságilag fejlettebbek, jobb lehetőségeik vannak az embereknek, magasabb az életszínvonal több a boldog ember. Meg az sem, hogy a munkanélküliek, közmunkások, magukra maradt idős nyugdíjasok nem feltétlen a legboldogabbak.
2022. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Győr Moson Sopron megyére gondoltam volna,hogy ott a legboldogabbak az emberek.
2022. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Szingli sportos 29 éves férfi vagyok.

Budapesten élek.

Boldog ember vagyok.

A bérem az átlagosnál jobb nagyobb több.

2022. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veszprémi, 18 éves fiú vagyok, és Székesfehérvárra akarok költözni, mert meglehet dögölni az unalomtól itt.
2022. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!