Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem rég költöztem veszprémbe,...

Nem rég költöztem veszprémbe, viszont itt nem ismerek senkit. Hogy barátkozzak ha nem vagyok nyitott?

Figyelt kérdés
1 hónapja majdnem végig a szobámba ülök, zenét hallgatok(leginkább post hardcore, metalcore ilyesmit, bár ezt nem tudom miért írom le) de már kezdek magányos lenni. Sorozatokat nézek, olvasok és zenét hallgatok már lassan egy hónapja minden egyes nap. Szóval már kicsit unom. Viszont nem vagyok aaz a barátkozos tipus, ha kimegyek és meglátok velem egykorú embereket, megpróbálok ugy viselkedni hogy ne vegyenek észre, mert félek hogy kiröhögnek vagy kibeszélnek meg ilyesmi...(eléggé fura stilusom van) Szóval mit csináljak? Bocsi a hosszú "kérdésért" de másképp nem tudtam elmagyarázni. Ja és 14 éves vagyok, lány. Rocker, emo, punk goth keverék.

2015. júl. 16. 22:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Facebook: ird be h legjobb baratno kereso. Az egy csoport, tobb veszpremi is irt ott, de toled idosebbek. Sok sikert
2015. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

1. szard le magasról, hogy mit gondolnak rólad mások!

2. ahogy írtad, menj ki az utcára, és sétálj, nézelődj, esetleg köszönj rá a szomszédokra, más lányokra és állj le velük beszélgetni

sajnos ez máshogy nem fog menni, mindig az első lépés a legnehezebb, utána már megy magától

2015. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%

"Rocker, emo, punk goth keverék."

Nem hagytál ki valamit? Ezen még dolgozz ... :)))

2015. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát... élőben nem igazán megy az ismerkedés. Általában úgy bejön ha egyszer beszélek valakivel neten és aztán találkozunk:)
2015. júl. 16. 22:55
 5/26 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg valaki ha olvassa a kérdést írhatna privibe..
2015. júl. 16. 22:57
 6/26 anonim ***** válasza:

Nézz el metróba péntek-szombat este fele

Haszkovót inkább kerüld, mint lehetséges sétahelyek.

2015. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De hiába sétálok akármerre, amúgysem fognak hozzám szólni. Én pedig nem merek "kezdeményezni"
2015. júl. 17. 13:16
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Akkor meg öregedj meg a szobádba.

Ne haragudj, de erre nem tudok mit írni.

Gondolom egy "sziasztok, esetleg csatlakozhatok, új vagyok a városban" nem esne nehezedre..

Amúgy meg, jó fejek szoktak ott lenni, szóval emiatt nem kell parázni.

2015. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
utolsó: ha nem esne nehezemre akkor nem irtam volna ki a kérdést, pont az ilyen reakcióktól féltem mint a tied. Depresszióval kissé nehéz a barátkozás
2015. júl. 17. 18:08
 10/26 anonim ***** válasza:
Buszpályaudvar múltkor tele volt emoval...
2015. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!