Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én látom rosszul vagy a...

Én látom rosszul vagy a legtöbb lánynak ugyanolyan pasija van?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy az utcán vagy közösségi oldalon látok lányokat pasival,azt vettem észre szinte ugyanolyan mindegyiknek a pasija.Vékony,egyetemista,intelligens kinézetű fiú,szerény,ápolt általában sötétbarna hajúak.20/F

2022. jan. 16. 01:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hogy egy példát mondjak olyasmi pasija van a lányoknak mint Kulcsár Edina férje,Csuti.
2022. jan. 16. 01:08
 2/12 A kérdező kommentje:
Magas,rövid barna hajú pasijai vannak a lányoknak,általában borostásak is a fickók.
2022. jan. 16. 01:14
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Most ez a megjelenés a trendi..... 🤪
2022. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Rosszul látod, de ez a Csuti elég egy gyökér. Nem ismertem egyiket se, de nemrég eldobott a youtube egy műsor kapcsán egy videót, ott láttam őket. Elvileg egy pár voltak, de két szóváltás után már nem értettem, ezek hogy lehetnek együtt. Ennek a Csutinak a neve is ilyen gyökér mint ő maga.
2022. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyetemista kinézetű lányok mellett soha nem látok kopasz,vagy teletetovált,kigyúrt férfiakat,inkább magas,jó kiállású,sűrű barna hajú egyetemista kinézetű srácokat.
2022. jan. 16. 01:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk elég más

Kezdve azzal, hogy fekete a haja, még csak nem is létezik...

Egyébként azért, mert az egyetemista kinézetű lányok valószínűleg hasonló körökben keresgélnek. A valóban egyetemista lányok pedig az egyetemen jó sok valóban egyetemista sráccal találkoznak

2022. jan. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Előbb megnéztem egyik lány ismerősömnek fb profilját,ő nem egyetemista,de neki is magas sötét hajú pasija van.És a pasija haja oldalra van fésülve.
2022. jan. 16. 01:33
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni.


Igaz, én már nem vagyok felsőoktatásban tanuló, párom meg egyáltalán nem is járt oda. Nem magas, szakálla van, igaz ugyan, hogy barna hajú, vékony, viszont enyhén izmos is. Haját nem fésüli oldalra.


Az általánosításnak sosincs értelme.

2022. jan. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Elég sok ismerősöm van, akik férje/vőlegénye/pasija egyáltalán nem hasonlít erre a fickóra.
2022. jan. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alacsony és dagadt vagyok. Akkor ezekszerint nekem soha nem lesz nőm?
2022. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!