Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szintén megszivattad magad...

Szintén megszivattad magad 2020 tavaszán a "maradj otton"-nal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, otthon maradtál, elvesztegetve ezzel hónapokat az életedből, miközben valójában ennek semmi értelme nem volt.

2022. febr. 1. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

alapból otthonülős típus vagyok, elég sokat dolgoztam otthonról


nem volt semmi bajom vele

2022. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem saját döntésemből tettem, hanem konkrétan rá voltam kényszerítve. Az utazásaimat lemondták, az összes helyet, ahova járok, bezárták. Egyedül túrázni voltam és házibulikban, szigorúan tíz fő felett.

Semmi értelme nem volt az egésznek, ki is alakult nálam egy enyhe depresszió emiatt.

2022. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem, miért lenne elvesztegetett idő, amit otthon töltesz?
2022. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem. Szuper volt itthon. A férjemmel addig sose tudtunk túl sok időt együtt tölteni, na ez akkor sikerült. Nekünk nem voltak gondjaink ezzel. Dolgoztunk otthonról.
2022. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Ha semmi értelme alatt azt érted, hogy 2020 szeptember óta a kormány letojja az összes többi hullámot, és több mint 40000 halottal a világ negyedik legrosszabb Covid halálozását értük el, akkor igen, azóta is bosszant 2020 tavasza. Ha akkor is elengedik a gyeplőt, akkor most világelsők lennénk.
2022. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A szüleimmel és a tesóimmal voltam. Nagyon jó volt, hiányzik!
2022. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Tekintve, hogy minden zárva volt és kijárási korlátozás volt, nem sok egyéb dologgal tudtam volna tölteni azt az időt.
2022. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Én alapvetően élveztem az egészet, mert nem kellett otthon üljek.


Munkába ugyanúgy be kellett járnom (építőipar), hobbim a túrázás, kirándulás, ahova ugyanúgy eljártunk ismerősökkel. Első dolgom volt írni egy céges papírt magamnak, hogy 8 után is jöhessek-mehessek, soha senki nem állított meg.


Plusz este csend és nyugi volt amit szerettem, közlekedni is lehetett.


Mondjuk szerencsémre albérlőtársam elhúzott pont az elején, én meg kivettem az egész albérletet.


Ha otthon kellett volna ülnöm 0-24-ben egy 8m2 panel szobában, akkor biztos megőrültem volna.

2022. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nem. Akkor szerettem bele Budapestbe. Éjszaka egy lélek nem volt az utcákon, sétálhattam az út közepén, kifeküdhettem a halászbástyára egy cigivel és gyönyörködhettem a kilátásban, nem kellett sehol turistákat kerülgetni, részeg pitschák sikítozását meg kanos pasik beszólogatását hallgatnom lépten nyomon. Nagyon szép időszak volt.
2022. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy volt egy hangulata annak is, hogy Budapest olyan volt, mint egy csendes vidéki kisvárosnak.
2022. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!