Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találok párt magamna...

Miért nem találok párt magamnak? 19/F

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok emiatt, mert hiányzik valaki, akit magamhoz ölelhetnék és szerethetnék.

Próbálkozom élőbe és neten is, de totál sikertelen vagyok.

Egy lány volt az életembe eddig, akivel kölcsönösen szerelmet éreztünk egymás iránt, de vele sem fordult komolyabbra a dolog, főleg magánéleti okok miatt.

Hozzáteszem, ő egy gyönyörű lány, és nemhiszem, hogyha annyira gázos lenne a külsőm, akkor belém tudott volna szeretni.

Introvertált típus vagyok, ebből adódóan keveset járok bulikba, vagy nagy társaságokba, de nem is igazán bulizós lányt szeretnék magamnak.

Jelenleg úgyérzem, hogy egyedül egy kapcsolat lenne az, ami boldoggá tenne, mert akármit csinálok, boldogtalannak érzem magam.

Probálkozom folyamatosan, de mindennap kudarcot vallok, nemigazán tudom mit tegyek.

Van valami ötlet esetleg?



2022. febr. 4. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell kereseni ennyire majd jön magától
2022. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Igyvan. Ha ragorcsolsz meg folyton keresgelsz csak szarabb es valszeg ugyse lesz hamarabb. Az majd jon magatol. Addig meg magaddal kene kezdeni vmit. Talalni vmi hobbit meg eljarkalni. A csajok magadert fognak kedvelni nem azert amilyen veluk lehetnel. Elobb villantani kell. Olyan palit akarnak akik maguktol is stabilak, hatarozottak, vannak celjaik atb. Nem azt h vki "rajtuk kapaszkodjon fel"
2022. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Én 28 évet vártam, kisebb kalandokkal közben.

Még nagyon kicsi vagy. Előtted az élet és nem látsz tőle semmit.

2022. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem igèrek semmit, de van egy fajta szemelyisegem ami valamiert jokedvre deriti az embereket szoval ha szeretnel irj:)
2022. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Ismerős a helyzet, merre élsz ha szabad tudni?
2022. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ne görcsölj rá ennyire, mert akkor csak rosszabb lesz.
2022. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj az tény hogy nem könnyű, de hinni kell abban hogy majd kialakúl és sikerülni fog, mert aki nem hisz benne annak nem is fog, bízz benne hogy megtalálod.
2022. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Olyan emberek találták meg a párjukat akikről soha nem is gondoltam volna, és rájöttem mert bíztak benne hogy sikerül!
2022. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!