Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is volt már úgy,hogy nem...

Más is volt már úgy,hogy nem is gondolta volna hogy valaki találkozni akar vele személyesen az internetről?

Figyelt kérdés
Ráadásul velem úgy akar találkozni egy lány hogy a bemutatkozásom nem volt épp megnyerő.Egy hülyének írtam le magam a bemutatkozásban,aki buta mint a tök.És egy lány most mégis találkozni szeretne velem.Mi lett volna ha normális embernek mutattam volna be magam?

2022. febr. 16. 20:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Az esélytelenek nyugalmával írtam ki a tulajdonságaimat,hogy így biztos nem akar senki találkozni velem:D
2022. febr. 16. 20:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így látatlanban elég nehéz megállapítani, hogy miért akar találkozni. Valami olyat találhatott benned, ami szerinte vonzó.


Sokan vannak így, hogy internetről ismerkednek. Sőt, házasságok is össze szoktak jönni, nemcsak együttélések és együtt járások!

2022. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már feladtam akkor akar velem valaki találkozni.Amikor még nem adtam fel,senki nem akart.
2022. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na én is így vagyok mint az utolsó.Amikor nem számítottam rá,akkor hívtak el.Úgy látszik ez a megoldás,hogy el kell engedni a randit és akkor fog jönni.
2022. febr. 16. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ha normálisnak írod le magad akkor nem érdekelnéd :D

Egyébként szerintem az őszinteségedet értékeli, azzal fogtad meg. Utálom amikor egy pasi nagyzol és fényezi magát. Ha elmondja az elején hogy ez és ez van, őszintén, nyíltan, ha nem akarja magát többnek meg jobbnak mutatni mint ami, nálam nyert ügye van.

Hogy a pontos kérdésre is válaszoljak, én megszoktam hogy találkozni akarnak velem, mivel nő vagyok. Ha valakinek punci van a lábai között, azzal mindig sokan akarnak találkozni már pusztán emiatt a tény miatt is :D Tapasztalataim szerint ha egy nő elkezd beszélgetni online egy férfival, akkor a férfi azonnal nyomja a "mikor találkozunk" szöveget. Jó pár emberrel találkoztam már a netről, többek között a jelenlegi páromat is online ismertem meg.

2022. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Internetes simerkedés esetén benn a pakliban hogy elöbb utobb személyes lesz az ismeretsg.
2022. febr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!