Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is szokott gondolni...

Más is szokott gondolni elalvás előtt azokra az idegen emberekre,akik kedvesek voltak vele aznap?

Figyelt kérdés
Én ma három fiatal lánnyal beszéltem ma,kedvesek voltak,nem voltak bunkók.Jó érzés így lefeküdni aludni.Az egyikkel még biztosan fogok találkozni,lehet már holnap.Ilyenkor este mindig visszagondolok rá,hogy milyen volt a napom,ha voltak benne jó pillanatok,megpróbálok csak arra emlékezni.

2022. febr. 17. 23:20
A kérdező szavazást indított:
Szoktam gondolni esténként emberekre,akikkel aznap beszéltem
Csak azokra gondolok vissza,akik jó benyomást tettek rám.
Nem szoktam idegenekre gondolni,csak akik közel állnak hozzám
Nem szoktam visszagondolni,a következő napra koncentrálok
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
E) opciót jelölném meg ha lenne: "Nem szoktam idegenekkel beszélgetni, így gondolni sem gondolok rájuk."
2022. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Holnap 200 km-re fogok utazni egy olyan városba,ahol még soha nem jártam,remélem ott is fogok találkozni kedves emberekkel.
2022. febr. 17. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem mindenki bunkó, miért kéne rájuk gondolnom?
2022. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Velem is szoktak bunkók lenni,talán azért is értékelem nagyra ha valaki kedves hozzám.Mert ebben van kevesebbszer részem.
2022. febr. 17. 23:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes a kérdés.


Lehet úgy is értelmezni, hogy esetleg szimpatikus, figyelemfelkeltő?


Én ma egy olyan férfival találkoztam - illetve már tegnap megismertem aki egy régebbi ismerősöm munkatársa.


Jellemzés írása volt a feladata. Összefoglalóan írt rólam. Azt figyelte meg, ami a VALÓS személyiségem és ezzel fény derült egy évtizedek óta megválaszolatlan kérdésemre.


Ez a SOK MINDENT ELDÖNTŐ válasz most már konkrét irányt mutat az egész életemre nézve. Félig negatív, félig pozitív az eredmény. Majd valamit kihozok belőle valahogyan.

2022. febr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak idegenek kedvesek lenni velem. :(
2022. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem sem különösebben szoktak idegenek kedvesek lenni.

Lefekvés előtt pedig inkább olyan emberekre szoktam gondolni, akik számomra fontosak és/vagy aznap pozitív interakcióban volt részem velük. Vagy épp egy sorozat/könyv világában ragadtam fejben és azon gondolkodom :D

2022. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
#7 Én is így vagyok:)
2022. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az ember mindig új barátokra lel, ugyanakkor nem kell velük lennie nap nap után. Ha viszont mindig ugyanazokat az embereket látjuk - mint például a szemináriumban -, akkor a végén az életünk részévé válnak. És ha az életünk részévé válnak, végül még bele is akarnak szólni az életünkbe. Hogyha pedig nem viselkedünk az elképzelésük szerint, megharagszanak. Ugyanis mindenki pontosan tudja, hogyan kell élnie a többieknek. Ezzel szemben soha nem tudják, hogyan éljenek ők maguk.
2022. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!