Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor fog megszűnni hogy...

Mikor fog megszűnni hogy valaki jó nő vagy jó pasi?Mikor lesz olyan hogy simán csak pasi vagy nő?

Figyelt kérdés
Én utálom amikor azt hallom hogy ez de jó csaj vagy az de jó pasi.Utálom azt is ha valakire azt mondják jóképű.Az lenne a jó,ha ezek a fogalmak nem léteznének többé és csak a személyiség számítana.Nem azt mondanák a nők hogy jóképű,hanem azt hogy jó tulajdonsággal rendelkező pasi.És ettől lenne számukra vonzó nem a kinézetétől.Vagy a férfiak úgy dicsérnének meg egy nőt,de jószívű vagy ma is!Nem pedig de csinos vagy ma is.És egy 120 kilós nő is ugyanolyan vonzó lenne mint egy 50 kilós nő,ugyanúgy le akarná mindenki fektetni,a jó tulajdonsága miatt,nem a külseje miatt.

2022. márc. 8. 08:58
A kérdező szavazást indított:
Engem nem érdekel hogy néz ki az ember,csak a személyisége.
Nekem nem mindegy hogy néz ki külsőre az ember
Ha ápolt és jószívű,nálam már nyert ügye van
27 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Én annak örülnék ha nem mondanánk ilyet a másik emberre,hogy de szép,de csinos,de jóképű.Csak azt hogy de kedves,de aranyos,vagy de bunkó.
2022. márc. 8. 09:00
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
LoL
2022. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
57%
mivan, rusnya vagy?
2022. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen soha nem lesz, mert első ránézésre nem látod az illető belső tulajdonságait, úgyhogy ha tetszik ha nem, a külsőd az, amit először észrevesznek rajtad. Viszont minimális odafigyeléssel (ápolt megjelenés, öltözködés, testúly kordában tartása) egy átlagos szintet mindenki ki tud hozni magából.
2022. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Azt szeretném ha a jó pasi és a jó nő fogalma megszűnne.Nem használnánk többé ezeket a szavakat hogy csinos,szép, gyönyörű, jóképű,helyette kedves,aranyos, normális,intelligens,jólelkű,mert ezek a fontosak.
2022. márc. 8. 09:11
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
10 millió ember nyelvhasználatát nem fogod tudni megváltoztatni. Bocsi.
2022. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
A médiában is megszüntetném ezeknek a szavaknak a használatát.Megtiltanám a médiában dolgozóknak,hogy használják ezeket a szavakat,hogy ezekkel a szavakkal illessenek valakit.A filmek szinkronizálásánál sem lehetne azt mondani a színésznőnek a pasira hogy jóképű,helyette úgy kéne lefordítani hogy jó tulajdonsággal rendelkező.
2022. márc. 8. 09:17
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg, de nem értek teljesen egyet, ugyanakkor van igazság a mondandódban.


Valóban probléma az, ha az emberek túl nagy hangsúlyt fektetnek a külsőre, de ettől még van jelentősége. Itt nem feltétlen a kilókra gondolok, mert egy teltebb nő is lehet ugyanolyan csinos, mint egy véknyabb. De hát több mint 7milliárd ember él a földön és mindannyian különbözünk. Ebből adódik, hogy mindenkinek más az ideálja, így lehet számára valaki vonzóbb, vagy szebb, vagy jóképű. Nyilván az nem jó, hogyha csúnyának hívnak valakit, azt én sem szeretem, de ilyen a világ.

2022. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A romantikus filmeket is úgy fordítanám le hogy ezek a szavak ne szerepeljenek benne.Egyik színésznő megkérdezném a másikat:Milyen a pasi?A másik erre azt mondaná: Jószívű,jólelkű,aranyos,kedves,intelligens,a jóképű fel sem merülhetne.
2022. márc. 8. 09:22
 10/33 anonim ***** válasza:
98%

"mert ezek a fontosak."

Neked.

De miért kellene mindenkinek ugyanazokat az elveket vallani, ami a te hitvallásod. Engedtessék már meg, hogy másvalaki egészen más véleményen legyen mint te! Ha mindenkinek kötelező lenne a te véleményeden lenni - az lenne a nácizmus...

2022. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!