Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ma lenne lehetőségem elmenni...

Ma lenne lehetőségem elmenni bulizni, de nagyon félek, mi legyen?

Figyelt kérdés
Amikor próbálkoztam korábban, mindig kudarc lett belőle, de nagyon magányos vagyok és most van lehetőség. Utálom magam, hogy nem megy az ismerkedés, de félek, de ha nem csinám, akkor meg örökre barátok és pár nélkül maradok. :(

2022. márc. 18. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Van kivel menni? Ha igen, mennyire ismered az embereket? Ha lenne kérdésed,(pl.mit lehet várni egy bulitól) írj rám nyugodtan, hidd el, nem egy bulit jártam már meg.

19/L

2022. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Bulizni akarsz, vagy emberekkel ismerkedni? Mert a kettő nem függ össze. Én nem szeretek bulizni, de tudok emberekkel barátkozni enélkül is.
2022. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én utálok bulizni :d én nem érzem jól magam csak ha bevagyok tépve-b..va teljesen, kérdés hogy te mit is akarsz. Egyáltalán egy buliban miért kell csalódni? Elmész haverkodsz csajozol (vagy pasizol), iszogatsz stb aztán haza jössz, nem kell megváltást várni tőle, de kicsit nézd pozitívan...lehet valami jó dolog történik.
2022. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Még ha nem is a megfelelő emberekkel találkozol, már csak az emberi jelenlét miatt is megéri néha elmenni ide-oda.

Gondold át, hogy a bulizás neked való műfaj-e, olyan emberek járnak-e oda, akikkel ismerkedni szeretnél!

2022. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nem maradsz örökre barátok és pár nélkül.


És ha elmész így bulizni akkor szar lesz. Én egyszer rendes pánikrohamot kaptam, kajak belázasodtam. Ennek ellenére hogy nekem is kudarc volt, és úgy éreztem magam, mint te elmentem. Ennek most az a nagyon nagy jelentősége, hogy kilököd magad a komfort zónádból, ami később rendkívül fontos tulajdonság lesz az életben, hogy ezt meg mered lépni.

2022. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim szoktak hívni, de nem megyek, mert tudom, hogy nem érezném magam jól, tudom, hogy kb 5 perc után a zsongás miatt fájna a fejem, tudom, hogy ha el akarnék jönni, azért sem tudnék mert az ismerőseim csúnyán néznének rám, illetve a buli is olyan helyen van, ahová csak tömegközlekedéssel tudnék bejutni (ami általában éjszaka nem jár), saját autóm pedig nincs, szóval rájuk lennék utalva. Inkább jól (bár az túlzás hogy jól) megvagyok itthon, elütöm az időt valamivel. Szerintem se ilyen helyeken ismerkedj. :)
2022. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!