Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vasárnaponként mitől olyan...

Vasárnaponként mitől olyan elfoglaltak az ismerőseim (fiatal korosztály), hogy egész nap alig írnak vissza?

Figyelt kérdés
Minden vasárnap ez van ami miatt én jól bekattanok mindig. Teljesen egyedül vagyok, egyedül kell magam lefoglalni, senki se szól hozzám még írásban se. Mitől olyan elfoglalt mindenki vasárnap?
2022. márc. 27. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Biztos van más programjuk. Nem kötelességük egy barlanglakó skizoidra írogatni. Lépj ki te is az utcára.
2022. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

-Programokat csinálnak a baráti körükkel, elmennek valahova.

-Vallásosak, templomba mennek.

-Családi ebéd és utána beszélgetés, kávézás.

-Egyedül csinálnak offline programot, például olvasnak, vagy edzenek.

-Párjukkal vannak.

2022. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, en altalaban egesz nap Simsezek, vagy valamit nezunk a parommal a kanapen fetrengve, vagy ritkabban szabadteri programunk van.

Mondjuk eleve itthonrol ritkan messengerezek, utkozben szoktam hetkoznap meloba menet vagy napkozben szunetekben valaszolgatni. Ha hetvegen akarok veluk csevegni, akkor talalkozot beszelunk meg elore.

2022. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül élek 26 évesen, de minden második vasárnap családi programon vagyok szüleimmel meg a tesóimmal. Azokon a vasárnapokon amikor nem megyek haza akkor vagy a műhelyembe tevékenykedek, vagy az udvaron főleg most hogy jó idő van. De én olyankor elszoktam még menni horgászni akkor én lekapcsolom a mobilnetet a telefonomon és csak a természet hangjait hallgatom olyankor kapcsolódok ki teljesen. Telefonom csak rezgőre van állítva arra az esetre ha valakinek nagyon fontos mondandója van akkor mégis eltudjon érni.


Nekem a közeli ismerősöeim, barátaim, családtagok tudják hogy ha horgászni megyek akkor teljes kikapcsolódásra vágyom és nem zaklatnak, csak ha valami fontos dolog van.

2022. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szüleimmel megyünk valahova, vagy épp unokatestóimmal szervezünk valamit, de az esetek többségében a vasárnap a tanulós napom, és ilyenkor csak pár óránként nézek a telefonomra. Vagy elvétve tartok egy GyK-s szünetet.
2022. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
6. Bármilyen meglepő, van élet az online téren kívül is. Szánalmas életed lehet már ilyen fiatalon.
2022. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 18:03


szokásos áldozathibáztatást hallhattuk, köszönjük.

2022. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!