Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felnéztem pár fészbukós...

Felnéztem pár fészbukós társkeresőre, egy lány vagy nő ki írja sziasztok, jön 500 válasz,1000 lájk, én ki írtam azóta is semmi?

Figyelt kérdés
bár,ez még a jobbik eset,sok férfit kigúnyolnak ezekben a csoportokban,férfiak
2018. nov. 26. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
badoo-n,twoo-n dettó,való világba szintén,bár biztos ezért is a férfiak a hibásak mert mindenkire rá írnak
2018. nov. 26. 21:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, hamar elunod az ilyen oldalakat, mert egyszerre annyi férfi ostromol, hogy lehetetlen mindre figyelni, aztán meg te leszel a bunkó, hogy nem írsz vissza.

Nem mi tehetünk róla, hogy sokan ész nélkül rohamban írnak, ha meglátnak fent egy nőt. Én ezért választom azt az opciót, hogy ne tudjon mindenki írni nekem, így kiszűröm a perverzeket, igényteleneket, rossz helyesírásúakat például.

Ja és nem like-okra meg kommentekre vadászom.

2018. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit.

Főleg ha kicsit jobban megnézed a férfiakat.


Szépen hangzik, hogy a nőknek könnyű párt találni, ha bárkivel beérné így is lenne, de nem ilyen egyszerű. Én a női oldalát láttam/hallottam barátoktól.

Én pl tindereztem, volt aki megkeresett facebookon és ott írt rám. Párba soha nem kerültünk volna mert jelentősen a korcsoportomon kívül esik, nem is láttam a lapját.

De hallottam más oldalt használótól is pl ezt: ki van írva mi az ideális korcsoportja, 25-35 év közötti párt keres. Oké a 36 éves ráír, semmi baj. De a nagypapa korú bácsik mit gondolnak?


A facebookos esetet is ilyennek érzem.


Kicsit nézd meg azért a férfiakat milyenek akik válaszolnak és milyen az adott nő. Egy csekély töredéke az aki a nőhöz illő és itt nem az extrém szélsőségekre, modellcsávókra és miegyebekre gondolok.

2018. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!