Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jól tettem,hogy felfüggesztett...

Jól tettem,hogy felfüggesztették a Tik Tok fiókomat?

Figyelt kérdés
Pár napja letöltöttem a Tik Tokot,nem videókat néztem rajta,inkább lányokkal beszélgettem,kedvesek is voltak minden üzenetemre reagáltak, külföldi lányoknak is írtam,jó volt velük beszélgetni.És láthattam is a lányokat,mintha Skypeoltunk volna.Viszont nincs korlátlan netem és sok időt fent is töltöttem ott,sok adatmennyiség elfogyott.Úgy voltam vele nem jó hogy ilyen sokat ott vagyok és felfüggesztettem a fiókomat,1 napja nem léptem be és újra le kéne töltenem az alkalmazást hogy megint beszélgethessek élőben lányokkal.Jól döntöttem,hogy felfüggesztettem a fiókomat és nem vagyok már ott fönt?Úgysem volt értelme?Inkább kirándulnak,mozogjak Tik Tokozás helyett?20/F

2022. ápr. 15. 07:16
A kérdező szavazást indított:
Jó dolog Tik Tokon fönt lenni
Nem veszítünk vele semmit,ha nincs Tik Tok fiókunk
35 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én is csinálhattam volna élő videókat,gyűjthettem volna követőket,de attól még lehet hogy magányos maradtam volna és több pénzt is költöttem volna a Tik Tok miatt.
2022. ápr. 15. 07:27
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Arra jó,hogy aki fél leszólítani lányokat,láthatja hogy vannak normális lányok is,akik ugyanolyan emberek mint bárki más és nem kell tőlük félni nem harapnak.
2022. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Most,hogy láthattad hogy vannak normális lányok is,személyesen is elkezdhetsz ismerkedni lányokkal.Sokkal jobb élmény lesz,mint a gép előtt ülve beszélgetni.
2022. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de nincs véletlen autizmusod? Tényleg nem bántásból kérdem csak ismerősi körömben van egy illető aki ha jól tudom autista és alapvetően bármit tesz mindig úgymond érdeklődik hogy ezt helyesen tette-e így, vagy jól gondolja így stb. Tehát úgymond meg kell erősíteni mindenben addig nem igazán nyugodt.
2022. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd a közösségi oldalakat a fenébe és kezdj el személyesen beszélgetni az emberekkel.Ha nem megy,keress egy szakembert,aki segít a fejlődésedben.
2022. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Jól tetted.Úgyhogy mostmár kiléphetsz a való világba közösségi oldalak helyett.
2022. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Na ezért nincs tiktokom!


Meg az insta elmegy, de mi ertekne a tiktoknak?

Csajozni akarsz akkor menj tarskeresore vagy eloben csinald.

2022. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valakik biztos követtek volna a több millió tik tok felhasználóból.De nem akartam Tik Tok függő sem lenni,azért is töröltem magam.
2022. ápr. 15. 08:02
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
A közösségi oldalak használata olyan mint amikor alkoholt fogyasztunk.Tartani kell a mértéket,nem szabad belőle sokat fogyasztani.
2022. ápr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

"Jól tettem,hogy felfüggesztették a Tik Tok fiókomat?"

Nem a rendszer függesztette fel, hanem te így félreérthető.

Ismerkedhetsz ott is, sose tudhatod, kit ismersz meg.

Otthoni Wi-fi-re csatlakozva máris korlátlanul mehet.

2022. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!