Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet csinálni, ahol meg...

Mit lehet csinálni, ahol meg lehet ismerni új embereket is úgy tényleg?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
kicsit konkretizáld, hogy mire vagy kiváncsi, mert a kérdésed ebben a formában nem elég egyértelmű.
2022. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig elvoltam, aztán viszonzatlanul beleszerettem valakibe és most magányosnak érzem magam, nem feltétlen kapcsolatot keresek, csak jó lenne pár program és jó lenne ha új barátságok születnének.
2022. máj. 14. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23
2022. máj. 14. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Hat akkor egyetem? Kulonbozo sportklubbok , illetve egyeb csoportokhoz valo csatlakozas pl . Turazok, ha vallasos vagy, ott a helyi kozosseg.
2022. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És ilyen csoportokat hol tudok találni? (fogalmam sincs ezekről hogy működnek, meg lehetőség szerint ne 50+ os emberkékkel legyen tele, mert edzeni pl. ilyen helyre járok :c)

És ilyen helyeken mennyire befogadó a közösség? Mert eléggé el tudok veszni az emberek között.

2022. máj. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!