Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan emberek, akiknek...

Vannak olyan emberek, akiknek az a sorsa, hogy soha ne legyen senkijük?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Fiú. Biszexuális. De semmi se akar sikerülni párkapcsolati téren. Nem lehet azzal vádolni, hogy nem próbálkozom. Fenn vagyok társkeresőkön, járok eseményekre/közösségekbe, de semmi. Tinderen az utolsó 8 beszélgetés olyan, hogy én írtam neki utoljára és azóta le se szar. Külön kedvencem az, amikor este írogatunk, sok dologban egyetértünk, szivecskézi az üzeneteimet. Aztán írom neki, hogy jó, lefekszek, mert fáradt vagyok, de holnap írok neki. Azt mondja jó. Másnap írtam is, azóta várok. És ez nem egyszer fordult elő. Mondjuk megértem, biztos találtak valakit, aki jobb nálam, aztán inkább vele írogatnak.

Az az baj, hogy már ott tartok, hogy ha meglátok egy párt, egyből ideges és féltékeny leszek (nem kell leírnotok, hogy ez nem normális, mert tudom). Nem tudok nem arra gondolni, hogy mindenki mennyivel jobb nálam (magasabb/erősebb/szebb vagy okosabb/magabiztosabb/jobb a humora stb.). Egyre kevésbé szeretem magam, hisz ha más nem szeret, akkor én miért szeressem magam (magával szemben amúgy is elfogult az ember, jobb a többiek visszajelzésére adni).

Arról nem is beszélve, hogy már 20 vagyok és még semmi tapasztalatom sincs, ezzel már most sok pótolhatatlan dologról maradtam le. Arról nem is beszélve, hogy a párkeresés verseny, ahol a tapasztalat versenyelőny, hiszen minél jobban ismersz adott szituációkat, annál jobban tudod őket kezelni.

És ne írjátok azt, hogy a sikertelenségem oka az, hogy ilyen negatívan látom a dolgokat. Épp ellenkezőleg, a negatív (szerintem inkább realista) szemléletmódom a sikertelenségemnek az okozata. Amikor még bizakodó voltam, akkor is csak elutasításokat kaptam és pofára estem.

És azt a kegyes hazugságot se akarom hallani, hogy majd jön magától. Ez legfeljebb akkor működik, ha hetero vagy és jól nézel ki. Na, én csúnya vagyok, úgyhogy ez már itt megbukott. De erre is van történetem. Érettségi előtt jegeltem minden csajozás/pasizás témát és úgy se lett senkim. Akkor voltam a legközelebb ahhoz, hogy kapcsolatom legyen, amikor erőltettem a dolgot, tehát még mindig ez a legjobb stratégia idáig. De még ez sem elég hatásos.

Én úgy érzem, hogy megteszem amit tudok az ügy érdekében. Van még értelme reménykednem, hogy találok valakit? Vagy egyszerűbb elfogadnom, hogy soha senki nem fog szeretni?


2022. máj. 27. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Az hogy biszexualis, kizarod vele a normális nőkkel való kapcsolatot. Döntsd el hogy kihez mihez vonzódsz. Le lehet pontozni nyugodtan nullára, mínusz 100ra is, nem zavar. De akkor is ez van.


Biszex... Az mi? Komolyan? Hova lettek a normális férfiak?

2022. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
nincs. Olyan van, aki a sorsot hibáztatja, mert nem mer szembenézni a félelmeivel és egyszerűbb neki meg se mozdulni.
2022. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

"Döntsd el hogy kihez mihez vonzódsz." - De már eldöntöttem. A fiúkhoz és a lányokhoz is, bár a fiúkhoz kicsit jobban. (Pontosabban nem én döntöttem el, hanem készen kaptam, de érted mire gondolok.)

"Biszex... Az mi?" - "A biszexuális kifejezés azokat jelöli, akik mind a saját nemük, mind az ellenkező nem képviselői iránt érezhetnek szexuális vonzalmat, vagy szerelmet, romantikus vágyakat." Szívesen.

(Hová lettek a normális válaszolók?)


#2 De ez az, hogy nem arról van szó, hogy meg sem mozdulok. Ha elolvastad amit írtam, akkor láthatod, hogy igyekszem tenni azért, hogy legyen valakim. De így se megy.

2022. máj. 27. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van elsőnek, hiába nem tetszik neked. Ahelyett, hogy nemnormálisoznál egy segítő szándékú válaszadót, fogadd el, hogy egy nőnek a biszexualitás taszító sok esetben. Vannak, akiknek nem, de sok nőnek igen. Ezen kár háborogni. És egyébként lehet is érezni ezt, mármint nem konkrétan azt, hogy biszexuális valaki, hanem csak azt, hogy nem eléggé férfi. És pont emiatt esik ki instant a vonzó pasik köréből.
2022. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

"Ahelyett, hogy nemnormálisoznál egy segítő szándékú válaszadót" - A nemnormálisozást nem én kezdtem. Illetve kérlek idézd, hogy hol van az egyes válaszában segítő szándék, mert én sajnos nem találtam meg.

"fogadd el, hogy egy nőnek a biszexualitás taszító" - Tisztában vagyok vele, el is fogadom. Ugyanakkor cserébe én férfi mellett is képes vagyok megtalálni a boldogságot. Valamit valamiért.

Nem értem miért erre a témára van kihegyezve most itt a válaszolók többsége. Igen, ilyen vagyok, nem nem én választottam, nem tehetek róla. Lehet kicsit eltérek a megszokottól, de én is csak egy földi halandó vagyok, aki keresi a boldogságot, illetve szeretne sikerrel járni a pártalálásban.

2022. máj. 27. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Még csak 20 éves vagy s máris azt hiszed, hogy örök magány a jussod?
2022. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Ez azért túlzás, de ahogy telik az idő, úgy érzem egyre inkább ezt.

2022. máj. 27. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:
#6-os Miért , szerinted mikor lenne az ,,ideális’’ ?
2022. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az emberek azért elég elfogadók. De alapvetően a legtöbb ember heteró. Tehát vagy a nőket szereti, vagy a pasikat. Az ellenkező nemet. Egy biszex hiába akar valakivel összejönni, ha az nem vevő rá. És itt nem a másik a hibás. Tudom, hogy nem úgy szánod, de nekem kicsit az esik le, hogy ha neked valaki kell, akkor annak muszáj is veled lennie. Ha meg nem, akkor miért?


20 évesen ilyeneket gondolni kár. Én 30 vagyok, de én is hasonlót érzek. De én fax vagyok, nem teszek ellene. Neked annyival jobb. A szépség meg relatív. Kinek mi az ideálja.

Biztosan vannak hasonló érdeklődésű csoportok, Facén vagy akárhol. Itt lehet ismerkedni, gondolom. Szerintem ezeknél próbálkozz!

2022. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha majd lesz valakid, akkor fogsz rájönni, hogy olyan nincs, hogy valaki valakié. Van már két kiskorú gyerekem, de még ők sem az enyémek. Ők is a saját maguk urai. Én csak egy hozzájuk nagyon közel álló személy tudok lenni az életükben.

Annyit tehetsz, hogy megszeretteted magad az emberekkel. De azt felesleges várnod, hogy majd lesz valakid, aki csak a tiéd lesz. Ha majd valaki tud szeretni őszintén, tiszta szívből, olyannak amilyen vagy, akkor már nagy nyereséggel élhetted az életed.

2023. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!