Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történik egy emberrel,aki...

Mi történik egy emberrel,aki bezárva mint egy remete él?

Figyelt kérdés

Egyedül egy irodában dolgozni,minden inger nélkül unalmasan.Haza menni,ott is szintén egyedül, magányosan.

És ez így megy 8 hónapja.

Azt hiszem kicsit bekattantam. Semmi nem érdekel,semmi nem köt le,nem adok magamra,nem járok sehova.

Előtte állandóan mentem a barátaimmal, ebédelni, vacsorázni, mindig úton voltam,alig voltam itthon.

Ma már csak itthon vagyok, a tv nem köt le,a házimunka amit imádtam nem érdekel .

Kvázi semmi nem köt érdekel, egyáltalán semmi .

Félek, rossz gondolataim vannak.

Ha valaha valaki már volt így, kérem írjon, szerdán megyek orvoshoz, remélem ad valamit mert minden nap egy kín.

Csak vonszolom magam.

Sen öröm sem boldogság.

Csak a félelem és néha idegesség is .



2022. jún. 9. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én évek óta ezt művelem, bent a munkahelyen alig/semmit/keveset beszélek akár munka-, akár más miatt. Még élek, jól vagyok, néha hiányzik valaki, akivel lehetne csacsogni, vagy hasonló, de talán van, akinek ezt adta a sors...
2022. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván nem extrovertált vagy mint én akit a társaság éltet , nem pedig az egyedüllét
2022. jún. 9. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem csinálsz valamit munka után? Vagy keress társaságot ha nincs
2022. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Node most mért nem mész a barátaiddal? És mért nem keresel másik munkahelyet, és mért nem mész fel egy társkeresőre? Nem orvos kell, hanem racionális döntések. Mit akarsz az orvostól? Hogy emellé még gyógyszerfüggő is legyél?
2022. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan tudod a problémát és azt is, mi oldaná meg. Csak csinálni kell.
2022. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát extrovertáltként nyilván nem jól viseled ez érthető, én pl pont fordítva vagyok, 2021-ben pl konkrétan a falut nem hagytam el.
2022. jún. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!