Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hány óra van nálad és mit...

Hány óra van nálad és mit csinálsz éppen?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 00:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2022. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
70%
0:57 Spotit hallgatok, közben pedig wowozom, de szerintem ideje lenne aludni, mert korog a poc és nagyon nem kéne enni már :D
2022. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
2022. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
63%
1:07 és most voltam pisilni.
2022. jún. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Nao válasza:
72%
1:27 és a gyakon nézem mik vannak:D
2022. jún. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%
0:34 és a besúgó című sorozatot nézem, sört iszok, ecigizek, és stresszelek, hogy mindjárt kelnem kéne de a sör meg majdnem fullon van, úgyhogy megnézek mégegy részt.
2022. jún. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
2:01 és el kéne döntenem, hogy CoD Vanguard-ban tolok pár multi meccset, vagy Metro Exodus második végigjátszását folytatom.
2022. jún. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A CIA MK-ULTRA projektjéről olvasok személyes beszámolókat, ami arról ír hogyan traumatizálták már az anyaméhben a gyermekeket hogy később programozzák a tudatukat, és hogy hogyan erőszakolták meg őket majmok, hogyan kínozták őket ketrecekben, hogyan erőszakolta meg a saját apja pár éves korában. És még sok kegyetlenség. Közben úgy, hogy ismerek egy kislányt akit imádok, és elképzelem hogy ő vele teszik ezt, és azon tűnődöm, hogy ez a világ tényleg a sátán világa, és napról napra jobban érzem. S emiatt azt is érzem, hogy a létezésemet átfogja az, hogy a jóság fénye vagyok és ezt terjesszem és a világmindenségben megszüntessem a szenvedést. Mert ahogy látom az istentelenséget és tapasztalom magam körül, úgy érzem, hogy én nem akarok ilyen világban élni, és ez nem én vagyok. Én jó vagyok és isteni.


[link]


Közben várom egy barátom hogy vele beszélgethessek, neki beidéztem pár szöveget abból amit olvasok, kíváncsi vagyok mit szól.

2022. jún. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
16, én mindig irigyeltem azt, aki sör után tud aludni. 100 évente egyszer iszom sört, mert utána 5 percenként pisilnem kell, szóval én nem tudnék aludni, folyton felébrednék. Még tisztán emlékszem az első sörömre. Betöltöttem a 18-at, ezért engem is megkínáltak egy doboz sörrel. Megittam, aztán át kellett mennünk valahova kocsival és mire megérkeztünk már torkom szakadtából akartam ordítani úgy kellett pisilnem. Aki vezetett mondta nevetve, hogy legalább már tudom, hogy a sörnek vízhajtó hatása van.
2022. jún. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 2:08 van most és Gyakorizok, ecigizek, próbálok elaludni.
2022. jún. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!