Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt hittem ertekes vagyok de...

Azt hittem ertekes vagyok de most ugy erzem felesleges vagyok a vilagnak mert senkinek sem vagyok fontos. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az önsajnálat a boldog élet egyik legnagyobb hátráltatója. Nem vagy fontos senkinek. És? Majd ha saját magad megtanulod értékelni, akkor fog más is, csak addigra ez már nem lesz számodra igazán fontos.
2022. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd magad értékessé, - ne azt várd, hogy mások ugráljanak körbe! Tűzzél ki célokat! Tedd meg az elérésükre, amit meg tudsz! Nem lehet kitűzött célod, hogy állandóan másoknak felelj meg! Meg lehet ezt úgy is valósítani, hogy nem okozol senkinek kárt! Sokkal több melót kell így az elérhető eredmények mögé pakolni, - de a lelkiismereted legalább tiszta marad! Ne azt lesd folyamatosan, hogy mások mit tesznek, mit várnak el szerinted tőled! Legyen egyéniséged!
2022. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Természetes értékes vagy
2022. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen*
2022. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy közösség legelemibb érdeke, hogy tagjai hasznosak legyenek és minél inkább hozzájáruljanak céljaihoz. Akkor mondható el valakiről, hogy jól beilleszkedik, ha elsajátította a közösség értékrendszerét és aszerint gondolkodik. Ha megnézel bármilyen más előlényt, nem célja, hogy 'fontos' legyen, egyszerűen csak van. Nem azt akarom mindezzel mondani, hogy ne légy fontos. De azt sem, hogy légy fontos. Mindenekelőtt ne ess kétségbe, ne pánikolj és ne hagyd el magad. Ha most még nem is érted, amit mondok, később majd megérted. Fontos, hogy a saját fejeddel is gondolkodj és alakíts ki álláspontot, ami csak a tiéd.
2022. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ennek az oka?
2022. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!