Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Éreztétek már úgy, főleg...

Éreztétek már úgy, főleg ünnepekkor, hogy egy személyre (aki amúgy nagyon fontos volt) túl sok felesleges időt szántatok, és ő következő alkalommal nem is viszonozza azt? Sajnáltátok azt az időt?

Figyelt kérdés

Szóval megint nektek kell megkeresni, hogy legalább beszéljetek, mert ő erre nem képes, de már beleuntatok az egészbe.


Csak azt nem értem, hogy az ilyen miért nem képes megmondani az igazat. Hogy érdeklem vagy sem.


2021. dec. 25. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Valszeg ő sem tudja, hogy mit gondoljon rólad. Ha úgy érzed felesleges a vele töltött idő, akkor offold. Ha megéri neked, akkor egy perc sem kukába került idő.
2021. dec. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n ez trendi, nem szokatlan megköözelítése a dolognak, így volt, hogy igen.
2021. dec. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számolgatom a másokkal töltött időt, meg azt sem várom el, hogy legyen egy ilyen feltölthető kapcsolati malacperselyem, amit időnként feltörhetek és beválthatok.
2021. dec. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor vége lett akkor mélyen megbántottnak éreztem magamat és elpocsékolt időnek éreztem amit vele töltöttem, de így utólag azt gondolom, hogy hozzátett a személyiségemhez.

Megtanultam, hogy a láthatóan egyoldalú érdeklődés esetén lépjek azonnal hátra kettőt és ne adjak magamból olyannak akinek nem vagyok fontos.

2021. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ő nem keres, csak te keresed, akkor valószínűleg csak udvariasságból tölt veled időt, valójában ő nem akar veled annyi időt tölteni, mint amennyit te szeretnél vele, az is lehet, hogy teher vagy számára, de nem akar megbántani.
2021. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen. Nem tartjuk már a kapcsolatot. Nehezen teszem magam túl ezeken, de vannak szép emlékek, amiket nem bánok.
2021. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam egy régi barátommal, akiből évekkel később már csak egy kíváncsi ismerős lett. Ezután hazudott ígéretet megszegett hazugságspirálba keveredett és hitegetett. Szándékosan megtévesztett, félrevezetett és átvert hónapokon át. így derült ki róla, hogy megfelelési kényszeres patológiás hazudozó. Pszichiáter kollegám diagnosztizálta. Ugyanezt az átverést megcsinálta több emberrel is. Szerencsére csak egy fél napot töltöttem vele, de azért is kár, mert tudtam volna helyette sportolni.
2022. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!