Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha egész nap...

Mit csináljak ha egész nap csak unatkozom és nincsen egyetlen egy barátom se?

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit kezdeni az életemmel nem látom értelmét 😕

2022. aug. 10. 22:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Keress egy pasit aztan az majd megfuszerezi neked az életet
2022. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Én pl. szeretek egyedül lenni és jó hogy nem kell alkalmazkodnom másokhoz.
2022. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Beszélgess velem pl, én is így vagyok ezzel.
2022. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Gyere el a sziget fesztivàlra szombaton
2022. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
21%
Szexelni se szeretsz?
2022. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Ismertem egy hasonló lányt.

Idősebb nálad, már egyetemet végzett, de ez a helyzetet tekintve nem releváns. Neki is hobbija volt a nyelvtanulás, számítógépezés.

Többször panaszkodott, hogy nincsenek barátai, rossz a viszonya a családjával a nagyszülein kívül stb...

Ahogy megismertem, kezdtem rájönni, hogy miért is voltak ilyen problémái. Az égvilágon semmi energiát nem volt hajlandó befektetni úgy en bloc az életbe. Egyetem után nem nagyon sietett munkát keresni, beletörődött abba, hogy majd a szülei eltartják közel 25 évesen. Egy idő után köztünk is megromlott a viszony, és miután több értelemben is kihasznált, megszakította velem a kapcsolatot.

Kedves kérdező, nyilván nem feltételezem, hogy te ilyen van, csak a helyzetedről azonnal eszembe jutott az említett lány. Azt tanácsolnám neked, hogy kelj fel, járj emberek közé, vagy csinálj valami hasznosat, ha amúgy nem dolgozol/nem tanulsz. Ismerkedős csoportok is vannak, pl. Facebookon. Élvezd ki a nyárból visszalévő időt, 20.-a után jön a rossz idő... :)


F

2022. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%
Voltam a szigeten, csinálok programokat emberek között vagyok de mégis kva magànyos vagyok mert kevéssel vagyok 1 hullámhosszon..na ezt fejtsétek meg :/
2022. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16

Iden vegeztem júniusban teljesen a sulival és már el kezdtem Augusztus 1én dolgozni.

És hetente 1-2x be járok a fittness terembe eddzeni.

Csak a problema az az hogy nem merek nyitni más emberek felé, de hogyha valaki más kezdeményez gyorsan lekoptatom magamról :(

2022. aug. 16. 12:05
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

En is igy elek munka neha edzes néha játék, es tok egyedul nemetben

En se merek nyitni masok fele, de egy ideje mar nem is akarok mar semmit annyira tonkre mentem a magany es exek végett. Aterzem miben vagy benne, senkinek se kivanom

2022. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!