Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lelkisegély szolgálatot lehet...

Lelkisegély szolgálatot lehet hívni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nincs senki akivel olyan lenne a kapcsolatom, hogy megbeszéljem vele a dolgokat és esetleg tanácsokat adjon. Házas vagyok, van családom, egy régi 'baráttal' tartom a kapcsolatot, viszont úgy érzem ők nem értenének meg.. Úgy jönne le, hogy csak panaszkodni akarok. Nem akarok öngyilkos lenni meg ilyesmi, csak mostanaban minden rossz és lehet depressziós vagyok. Gondolkozok egy pszichologuson, de elöbb, ha foglalkoznak ilyen esetekkel is, lehet segítene az is, ha tudnék beszélni egy kívülállóval, anonim modon. Lehet ez is úgy jönne le, hogy panaszkodni szeretnék, de én csak szeretném, hogy valaki tanácsot adjon, és ne lassam ilyen kilátástalannak az életem.

2022. aug. 13. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Nem tanácsadók, de nem fogják rádcsapni a telefont, de a pszichológust jobb ötletnek tartom
2022. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Egy beszélgetés nem fog rajtad segíteni. Amikor én voltam személyesen pszichológusnál, az első alkalom után megkönnyebbültem néhány órára, utána visszajött ugyan az-az érzés.


Hívd fel őket, nem veszíthetsz vele semmit.

2022. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, ha meghallgatásra és elfogadásra vágysz. Fontos, hogy az ember kiadja valakinek magából ami fáj.

Vannak szervezetek, közösségek, lelkigondozók is. De ha úgy van fontos pszichológushoz menni, ha mélyebb a lelki fájdalom.

2022. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!