Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretném újra kezdeni az...

Szeretném újra kezdeni az életemet ősztől. Hogyan kezdjem ?17f

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs kifejezetten 1 haverom se akit annyira közelinek mondanék és nem vagyok az a nagy társassági ember sem,Hogyan tudnék ezen változtatni?Nem vagyok valami túl jó anyagi hátterel lévő valaki így a menj ide menj oda nem nagyon fog működni

2022. aug. 27. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársak?
2022. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy pontosan mit szeretnél, de jobb lenne hogyha már ma elkezdenéd.


Nekem ez az anyagi háttér kicsit kifogásnak tűnik. Ezen nem múlhat, hogy másokkal programot csinálj, hiszen a Te korodban egyébként se tudnak erre sokat költeni a legtöbben.

Nem inkább arról van szó hogy szégyelled mások előtt a család anyagi hátterét, úgy érzed mások jobban állnak?


Van hobbid?

2022. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ők azok akikkel jobban vagyok de nem annyira tud senki közeli lenni .
2022. aug. 27. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van
2022. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Valamennyire igazad van ,de az a lényeg hogy mindenki akivel azért úgy jobban vagyok azok mennek ilyen országba olyan országba ,vagy csak egyszerűen ilyen buliba olyan buliba és nekem még erre sincsen pénzem,és nyilván amikor együtt mennek ilyen helyekre jól érzik magukat és mivel velem nem találkoztak nyáron stb ezért én távolabb vagyok az ő közeli haverjaiktol,lehet szarul fogalmazok de a lényeg hogy nincs lehetőségem semmire mert faluba egy elzárt helyen,élek ahol nincs semmi és nincs is pénzem menni sehová
2022. aug. 27. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
17 évesen már mehetsz diákmunkára.. itt volt az egész nyarad erre.
2022. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!