Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon el lennétek keseredve...

Nagyon el lennétek keseredve ha sok lehetőségetek lenne kapcsolatra, de ti képtelenek lennétek rá és egyedül kellene megöregednetek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok a mélypontom, most is ebben vagyok, muszáj kibeszélnem magamból, gondoltam kipróbálom igy anonim módon

30hoz közeli vagyok, soha nem volt kapcsolatom mert képtelen vagyok rá valószínűleg a sok mentális betegségem miatt

Az élet fricskája hogy külső és egyéb adottságok miatt nagyon sokan próbálkoztak nálam de soha nem voltam képes senkinek igent mondani…

Arrol nem is beszélve hogy a családom folyton azzal nyaggat hogy miért nincs senkim

Folyton látom hogy a hozzam hasonló lányok Sugar daddykkel vannak, utaznak, nem kell egyedül lenniük (félreértés ne essék, nem Sugar daddyt akarnék, hanem képes lenni kapcsolatra, ez csak egy példa és kiborit hogy másnak milyen egyszerű…)

Ma is láttam egy ismerős lányt aki a 45+os új barátjával épp Amerikában van… ilyenkor mindig kiborulok hogy miért ilyen könnyű szinte minden nőnek és miért vagyok én olyan szerencsétlen hogy mennyi lehetőségem lenne és ennek ellenére egész életemben egyedül kell lennem és egyedül megöregedni, bár az nem fog megtörténni mert előtte végezni fogok magammal…

Hogy kell elviselni ezt a fricskát az élettől és aki még tudja rajtam kívül hogy egész eleteben egyedül kell lennie, ti hogy birkóztok meg vele?



2022. aug. 30. 18:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy zavaros lehet, de Bem vagyok jól most sem, nézzetek el
2022. aug. 30. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem olyan fontos az.
2022. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Hogy tud hianyozni az amit nem akarsz?
2022. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te nem szeretnél kapcsolatot, csak azt hiszed de valójában te nem akarod
2022. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Maga a szóhasználat is érdekes már.

Egyedül "kellene" megöregedned. Ez úgy hangzik, mintha te választanád ezt az utat és ez az olvasottak alapján meg is erősített.


Lehet, hogy a barátnőid Amerikában süttetik a hasukat, de könnyen lehet, hogy egy olyan férfi társaságában, aki egyáltalán nem szórakoztató a számukra. Valamit valamiért. Nem mondom, hogy nincs olyan eset, hogy az, de szerintem kevesebb.


Ne másokhoz hasonlítsd magad.

Az a gond, hogy te belül szerintem érzed, hogy milyen kapcsolatra vágysz és mik az elvárásaid a másik féllel szemben, de túlságon ráhagyatkozol a külső megerősítésekre. Mások úgy csinálják. Neked nem kell ugyanúgy.

Biztos nem könnyű nekik, mindenkinek vannak problémáik, még ha meg is oldják őket, akkor is egy kis idő múltán lesz másik.


Nem kell elviselni. Tenni KELL ellene.

Olyanhoz tudnám a leírtakat hasonlítani, mintha csúsznál lefelé egy szakadék felé. Körötted mindenki kötelet dob feléd és te lazán megkapaszkodhatnál mégis inkább csúszol, mert csúsznod KELL.

Bármikor megkapaszkodhatnál. A te döntésed. Nem kell csúsznod. Ha csúszol az is a te döntésed, nem pedig egy külső erőé.


Milyen mentális betegségeid vannak?

Jársz valami kezelésre, hogy jobban legyél?

Miért is végeznél magaddal?

Basszus 30 se vagy, annyi minden van még. Ennyi erővel beállhatnál valami karitatív szervezethez..


25F

2022. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy kunszt ha egyedül vagy. Mit izgulsz. Majd lesz ahogy lesz.
2022. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Elgondolkodtató, hogy valaki 30 körül az "egyedül kell megöregedni" gondolatával foglalkozik.

Nincs semmi terv, semmi jövőkép?

2022. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!