Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki egyedül,...

Van itt olyan, aki egyedül, magányosan csinált végig egy súlyos betegséget?

Figyelt kérdés
Én magányos ember vagyok, nincsenek barátaim, nincsenek családtagjaim. Kb nem ismerek senkit és engem se ismernek. Ilyen szomszédi sziasztok, jó napot szinten ismerek bárkit. Valószínűleg rossz ember lehetek, amiért mindenki elkerül. Soha nem ártottam senkinek, de nagyon visszamaradott vagyok szociálisan. Sokat tanultam, de nem vált be, nem tudok olyan lenni mint mások, csak kínos leszek ha erölködök, ezt a szemembe is mondták már, hogy olyan vagyok mint aki betanulta hogyan kell viselkedni, mit kell mondani. Munkahelyem grafikus, online dolgozom itthonról. Most diagnosztizáltak nálam egy súlyos betegséget. Műteni fognak, utána kezeléseket kapok majd. Azt olvastam, hogy a kezelések alatt gyengeség, rosszullét, hányás, ájulás is lehet. Nem tudom, hogy ezt egyedül végig lehet-e csinálni? Kérdeztem az orvosomat, olyan nincsen sajnos, hogy én bentmaradok a kórházban, nincs ilyesmire kapacitás. Fogalmam sincs mi lesz. Már sokat gondoltam rá, hogy a legjobb egy ilyen embernek talán az lenne, ha nem is élném túl az egészet.
2022. aug. 29. 18:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy ápolót, aki naponta kijár hozzád, jobbat sajnos nem tudok javasolni a helyzetedben.
2022. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
59%
Ne add fel!
2022. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
74%
Miután haza engednek majd a kórházból szerintem az első 1-2 napban ne maradj egyedül a lakásban. Vegyél fel valakit, aki figyel rád és segít amiben kell. Engem miután kiengedtek a műtét után a kórházból az első nap elájultam és összetörtem magam úgy,hogy megint megműtöttek. Kerüld majd a hirtelen mozdulatokat,nehogy úgy járj mint én. Velem volt családtag végig és mégis megtörtént a baj. Gondolom rosszindulatú daganatról van szó a kemot mindenki másképp viseli. Amit meg az utolsó mondatodban itt leírtál, felejtsd el,szükséged lesz a pozitív gondolkodásra a felépülésedhez. Ha van lelki erőd és kedvek én szívesen beszélgetek veled róla és segítelek, amiben csak tudlak.
2022. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlati tanácsként kövesd azt, amit #1-es és #3-as írt, mást én sem tudok javasolni. Gondolom beszélgetni is leginkább #3-al hasznos, hiszen ő érzi legjobban át, amin keresztülmész. Én magam csak közeli hozzátartozóként éltem meg, amiről írsz. Ha, mint beszélgetőtárs tudok neked segíteni, írj.
2022. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Manócska1 ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetek veled ha gondolod.
2022. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
52%
Keress egy szakembert, aki online tud segíteni. Az hagyján, hogy túlleszel a betegségen, de én az alap szociális problémáidat oldanám meg inkább.
2022. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Manócska1 ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi újság veled?
2022. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Emésztem a dolgokat, jelenleg nem tudok róla beszélni
2022. szept. 1. 10:22
 9/38 Manócska1 ***** válasza:
értem,imádkozom érted! ha úgy ézed én itt vagyok bármikor rám írhatsz!
2022. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Bizony, bizony nekem is napi szinten eszembe jutsz. Szívbemarkoló volt, amit írtál és az is ahogyan.

Én is gondolok rád és drukkolok neked.

#4-es

2022. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!