Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig bírjátok a magányt/egye...

Meddig bírjátok a magányt/egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Meddig tudtok egyedül, társaság nélkül létezni?

2022. szept. 6. 16:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kamionsofőr vagyok...
2022. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Vándor vagyonőr vagyok, van hogy heteket vagyok egy kabinban, körülöttem senki, max egy mobilbudi, meg az autóm, ennyi. Fürdeni lavorban.

Ha hazajövök párom nincs, édesanyám vár itthon, ha olyan kedve van beszélgetünk de van gyakran, hogy húzza az orrát rám, és napokig nem szól hozzám. Barátaim nincsenek, ilyen munka mellett nem is nagyon akadnak, meg partner se lenne, aki ezt elnézi, hogy én hetekig nem jövök haza. Csak túlélek egy-egy ilyen tré helyen. Nagyobb társaság akkor ér, ha bemegyek suliba/ezek ellenére van esti tagozatos jogviszonyom, akkor megyek mikor éppen itthon vagyok valamennyit. De elég kiszámíthatatatlan az egész. Van, hogy késő délután szólnak, hogy reggel ott kell lenni/.

2022. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Bármeddig. Szeretek egyedül lenni.
2022. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább pár hét. Régen szó szerint bármeddig bírtam, mostanság azért már rosszabbul viselem az egyedüllétet, így is elvagyok, de egy ponton már hiányzik a társaság, vagy 1-2 konkrét ember.
2022. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erre nagyon felemás a válaszom.

Mert én pl. sokáig jól el tudok lenni egyedül, elfoglalom magam, nem igényelném mindig a társaságot.

DE az utóbbi időben már soha nincs társaságom, tehát úgy értsétek, hogy évek óta magányos vagyok, és ez már túl sok nekem, ez már nagyon kínoz. Ha ezekben az években is mondjuk hetente egyszer lett volna valami, ami megtöri (és ami igazi, tehát pl. szívesen csinál velem programot valaki, nem kényszerből), akkor az már nekem elég lett volna.

2022. szept. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon jól bírom, imádok egyedül lenni. Mondjuk sok minden érdekel, szóval nem azzal telik a szabadidőm, hogy sírok, hogy miért nincs mellettem valaki stb, ilyesmi eszembe sem jut. Örülök, hogy szabad vagyok, azt csinálhatom, amihez épp kedvem van.
2022. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szintén, 29 éve ezt csinálom. És nem is érdekel, nincs szükségem senki társaságára, kivéve... az én tökéletes társam, Schrödinger macskája. Mert találkoztam ugyan vele interneten, de mielőtt élőben is találkozhattunk volna megszakadt a kapcsolatunk végleg, és nem tudtuk meg sose hogy élőben is olyan csodás-mesés lett-e volna mint a neten, vagy nem.
2022. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát azt a macskát sose tudhatod, hogy ott van-e vagy sem…


Lehet, hogy is-is…

2022. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 a kísérletben a macska ott van ez kétségtelen, azt nem tudhatod hogy él-e vagy halott-e. És ha nem tudom meg akkor életem végéig ezen fogok őrlődni, és megfertőzi a minden napjaimat mint a rozsda az autó alján, ami szép lassan az egész autót szétrohasztja míg szét nem esik ...
2022. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Mara6 válasza:
Nem tudom meddig lehet bírni . De én nem sokáig . Még csak 1 hónapja tart és máris szar érzés
2022. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!