Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok nagyon....

Magányos vagyok nagyon. Rosszul esik, de racionálisan átgondolva igazából nem kellene. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem nincsenek barátaim.

12.-es vagyok, 18 éves fiú.

Az iskolában eléggé szegregálnak. Az osztálykirándulásokra nem mehetek el, se tavaly se idén. Ennek oka az, hogy van egy másik srác aki állandóan verbálisan és fizikailag sérteget, és amikor ez bekövetkezik akkor úgy viselkedek mint egy robot. (vagyis az ofőm ezt mondta) Rosszul esik, és csak megyek a tömeg után. Az osztályfönökőm utál. Aki bánt az az osztályfönökőm kedvence. Engemet a kedves tanárnő többször megalázott, szankcionizált oktalanul.

Voltak barátaim. Sajnos aki b*szogatott szépen elmarta tőlem őket, állandóan elhivta őket mindenhová és elszakadtunk egymástól. Jó barátok voltunk 4esben szép emlékekkel.. Most már csak az egyik mellettem ül, szünetben beszélünk de nem megyünk sehova már.

Az osztályban helyzetem olyan, hogy nem ülnek mellém a lányok. Bár tény erre azt mondja az osztálytársam hogy ne vegyem magamra. Én magamra veszem.

Nem vagyok koszos se büdös. Kultúráltan beszélek mindenkivel. Általában ők is velem. Sőt a legrosszabb érzés hogy szoktak velem jópofizni de az osztályban mindenből kimaradok, engem semmiről sem értesítenek, bálon senkivel se táncolok volt egy osztályparty arra se voltam meghívva.

Legjobb amikor tesin utoljára választanak de már az a legjobb h teljes választásból kimaradok ezt úgy kell érteni hogy választották aztán ott maradok ülve a padon és elkezdik a játékot.


Bár már úgy fogom fel a sulit hogy írjak meg 4esre minden dogát és leszarom. Az idő nekem dolgozik a szeptember hamar eltelt és mindenből 5-ösöm van csak.


Iskolán kívüli barátkozás pedig lehetetlen. Interneten próbáltam barátkozni, 2 van akivel memeket küldünk de messze vannak. Volt akivel találkoztam, durván másfél hónapig volt meg a barátság aztán azóta is ott van a kontaktjaim között de nem ír.


Jah és gyűlölöm a várost ahol lakom, egy kicsi kis szar halott megyeszékhely de orvoshoz boltba buliba mindenki a másik megyébe jár. Érettségi után menni fogok innen, lehet csak 50kmrel arrébb.



2022. szept. 23. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Tanulj tovább hátha ott jobb lesz.
2022. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azzal kezdted: nekem nincsenek barátaim..


Már nem is olvasom tovább, mert ez a legjobb. Természetesen figyelni kell a többieket, hogy élnek, de nem kell követni.

Az egyedüllétből nem fogsz csalódni.

2022. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz, de bírd ki azt a pár hónapot. Addig is készülj az érettsgégire. Végzős vagy, ez az utolsó éved, koncentralj a tanulásra. Kitartást!


( Ha szeretnél rám is írhatsz:) )


L

2022. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!