Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 eves vagyok,es meg nem...

18 eves vagyok,es meg nem volt baratom.Viszont 16 eves korom ota szenvedek.A hormonok miatt.Vagy is gondolom az miatt.Eddig orultem,h volt masok irant empatiam,es onbecsulesem.De mintha kezdene eltunni.Lehetseges,h a hormonok jatszanak velem?

Figyelt kérdés
2022. okt. 3. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen érthető. Milyen értelemben szenvedsz? Fizikai fájdalom, pl menstruációnál? Vagy lelkileg valamitől? Fejtsd ki kérlek az egészet jobban, hogy koherensebb legyen az egész
2022. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy mi ez a hormonok miatti szenvedés....

Konkrétan leírnád?

2022. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól értem, dughatnékja van és már nem nagyon tud magán uralkodni.
2022. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért tűnne el az empátia holmi hormonok miatt???
2022. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Komoly probléma, hogy nem tudsz helyesen írni, a fogalmazási készséged meg nulla!

Ha szeretnél barátot ahhoz nyitottság, közösségi kapcsolatok, és egy legalább számodra elfogadható külső kell, ami ad egy alap önbizalmat. Én sem értem, hogy mi miatt szenvedsz, és hogy jönnek ide a hormonok. Az, hogy legyen barátod nem kötelezvény, a hiánya nem okoz szenvedést.

2022. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne minden viselkedési problémádat rákenned a hormonokra.
2022. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: :) :)
2022. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Korántsem annyian szexuálisan aktívak ennyi idősen mint hinnéd.

Nyilván annak nagy a szája aki igen, és emiatt úgy tűnik körülötted mindenki orrba-szájba kefél, de hidd el nem.


Nagyon sokan csak az egyetem alatt jutnak el oda, hogy összejön valami, és az is gyakori hogy valaki 5-6 évekig egyedi van.

Tudom, baromi nagy a nyomás, hogy most azonnal, de hidd el, az elmúlt évek perspektívájából ez inkább tűnik majd csak bugyuta f@szméregetésnek mintsem tényleges problémának.


Senki nem halt még bele, hogy nem a beleegyezésinéletkor napján vesztette el, és azóta meg se áll 😏



A hormonok attól, hogy dugsz nem fognak lenyugodni. Sőt, egy kapcsolatban aztán vannak érzelmi hullámvölgyek, amik sizntén stresszesek ám

2022. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!