Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van az internetből,...

Elegem van az internetből, nem lehet senkivel megismerkedni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Agyrém a sok nőszemély ezeken az oldalakon. Ismerőseimmel sem beszélek, rám se bagózik senki. Nincs baráti köröm. Fogalmamsincs hol ismerkedhetnék, introvertált személyiség vagyok.
2022. nov. 7. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Próbálj meg inkább élőben, személyesen ismerkedni, mivel ez sokkal közvetlenebb mint interneten keresztül beszélgetni, ismerkedni valakivel. Jobban jársz mintha interneten ismerkednél, ahol inkább felszínes, a normális gondolkodást és értékrendet nélkülöző emberekkel fogsz találkozni. Vagy olyan emberrel akinek valamilyen defektje van, például káros szenvedélye vagy valamilyen mentális, pszichés betegsége, ami miatt nem talált senkit magának. Persze élőben és személyesen is sok felszínes vagy akár beteg emberrel fogsz összefutni az ismerkedés során, de egyrészt több esélyed van olyan beállítottságú, gondolkodású, értékrendű embert találni aki nem ilyen, illetőleg ha mégis ilyen emberrel futnál össze, könnyebben és sokkal hamarabb észre fogod venni, mint az internetes ismerkedések során, ahol lehet hetekig vagy akár hónapokig is beszélhetsz valakivel úgy hogy fel sem tűnik hogy valamilyen mentális zavarban szenved. Egy ilyen probléma élőben, személyesen már 1-2 találkozás után kiderülne. Rengeteg időt és energiát lehet elpocsékolni az interneten való ismerkedésekkel, olyan emberekre akikkel élőben, személyesen lehet szóba sem állnál vagy ha igen akkor is már 1-2 beszélgetés után nyilvánvaló válik hogy az adott illetőnek komoly gondjai vannak és nem társra, párkapcsolatra van szüksége hanem egy jó szakemberre.
2022. nov. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen 3, erre én is rájöttem. Korábban ismerkedtem élőben is, sajnos az önbizalomhiány kicsit urrá lett rajtam és nincs kedvem a csajhoz odamenni ismerkedni. Talán ami nagyon frusztrál az a reménytelenség, hogy hiába megyek oda és állok szóba vele semmi értelme. Egyébként tapasztaltam élőben is hogy sok a defektes nő. Neten már nagyon meguntam az egészet. Az embert teljesen megalázzák.
2022. nov. 7. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Gondolkodj el azon, internet előtt hogyan oldották meg ezt az emberek.
2022. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez egy jó észrevétel. Hogy oldották meg?
2022. nov. 7. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Az emberek tanultak valahol, ott megismertek másokat, baráti körök összejártak, ott újabb embereket ismertek meg, ugyanez folytatódott, amikor dolgoztak, ráadásul ott már munka miatt még több emberrel ismerkedtek meg.


De igazából ez másodlagos, mert a Te problémád megoldásához azt kellene tudni, eddig mit csináltál, illetve hol tudsz találkozni új emberekkel.

2022. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legyél kitartóbb !+!!!


Igenis meg lehet ismerkedni, csak nem szabad feladni és nem szabad rágörcsölni, próbálkozz továbbra is és egyszer csak sikerülni fog !!!


Kell egy jó mosolygós kép, jó szöveg és beszélgess azzal is, aki első ránézésre nem igazán az eseted, mert bármi lehet még belőle és a nézőpontod/hozzáállásod is megváltozhat!

2022. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Soha ne adj fel semmit! Ez a lényeg.
2022. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ekzdj el a való világban.
2022. nov. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!