Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan lányokkal,akik ikrek,...

Olyan lányokkal,akik ikrek, tehát külsőleg egyformák,könnyebb megismerkedni,mint azokkal a lányokkal,akik egyedül vannak?

Figyelt kérdés
Múltkor a buszon a mellettem lévő kettes ülésre leült két lány.Rögtön gondoltam,hogy testvérek,de mikor jobban megnéztem őket,akkor làttam hogy ikrek.Ugyanúgy néztek ki, ugyanúgy is voltak felöltözve, ugyanolyan ruha volt mindkettőjükön és ugyanolyan volt a frizuràjuk is.Olyan 20 év körüliek lehettek,szépek is voltak,sokat nevettek,sokat beszéltek az is feltűnt.Van olyan hogy az ember megismerkedne valakivel,de nem tudja hogy indítson,mivel kezdjen.Én se szólítottam le az ikreket,pedig úgy éreztem hogy könnyű helyzetben vagyok,ikrekkel a legkönnyebb ismerkedni.Vagy mégsem olyan könnyű?Lehet hogy még nehezebb is?

2020. szept. 9. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem gondolnám, hogy könnyebb, de azt sem, hogy nehezebb. Szerintem ők is ugyanolyanok, mint bármelyik lány.


Vagy miből gondolod, hogy könnyebb?

2020. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 abból hogy màr az hogy egyformàk voltak,egy beszélgetés témàja lehet.Példàul volt màr olyan,hogy a testvéred ment el helyetted a randira?Ilyenek.
2020. szept. 9. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, de bárkinél lehet bármi beszélgetés témát találni könnyen, ha szeretnél.

De ha nekem lenne egy ikrem és ketten mennénk az utcán és úgy jönne valaki oda ismerkedni nem igazán lennék rá vevő. Meg te nem konkrétan az egyiket

akarod megismerni, hanem mindkettőt.


Viszont én nekem nincs ikertestvérem nem tudom ők, hogy gondolkoznak ilyen szituban.

2020. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 szerintem ők nyitottabbak idegenek felé,jobban le is merik őket szólítani,meg biztos halljàk ahogy mondjàk a hàtuk mögött hogy nézd ikrek,meg nézd milyen egyformàk:)
2020. szept. 9. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kicsit fura, hogy egyszerre kettejükkel akarsz ismerkedni. Ha mondjuk az egyikkel szeretnél csak, akkor mondjuk egy jó beszédtéma lehet hogy milyen ikernek lenni.
2020. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
NEKED lehet, hogy ritkaság, hogy ikrek, de szerinted ők 20 év alatt hányszor hallottá ugyanazokat a közhelyeket...? Biztos nem fogják összepisilni magukat a gyönyörűségtől, hogy milyen szellemes vagy...
2020. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak akkor közöld ikrekkel, hogy egyformák, ha teljesen biztos vagy benne, hogy soha, semmilyen körülmények között nem akarsz tőlük semmit, illetve a jövődre való tekintettel nem jogászok, rendőrök, vagy orvosok, mert azokat végképp nem kell felhúzni....
2020. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Iker lány vagyok, és egyáltalán nem igaz, amit írsz. Pontosabban, semmi értelme.

Megsúgom: a legrosszabb, amit egy ikernek mondhatsz, hogy úgy néz ki, mint a testvére. Igen, tudjuk, és minden ikernek megvolt a maga problémája ezzel. A lehető legrosszabb indítás.

Az pedig, hogy valaki iker, nem jelent semmit a személyéről és a nyitottságáról.

21/L

2020. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Nyílván nehezebb, mert ha átlagos szépségüek akkor is nagyságrendekkel több fiú akar velük összejönni "azért mert kettő van belőle". Bár itt leginkább a fejében.

Ikrek lányok leginkább olyan pasikkal jönnek öszze akiknél ez a fantázia már le lett építve, vagy akkor még nem is tud a pasi az ikerségről, max. van egy húg vagy nővér.

2020. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!