Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tele van a Messengerem olyan...

Tele van a Messengerem olyan emberekkel akiknek hiába írok, nem írnak vissza soha. Vagy csak nagyon nagyon nagyon ritkán. Ez a természetes, vagy baja van velem mindenkinek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
ez a természetes, valamiért luxusnak érzi a többség azt, hogy akár 2-3 szóban elutasítson (kivételek mindig vannak)
2022. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyet tapasztalok, de úgy gondolom, hogy aki akar az visszaír időben. Persze néha nekem is van olyan hogy nem jelez a messenger időben, de ritka
2022. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem érdekled őket, vagy lusták visszaírni.

Mostanában a Messenger-ben nem igazán szoktam senkivel se beszélgetni, pedig jó volna, ha lennének olyan emberek, akikkel tudnék.

2022. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezekkel te se foglalkozz tovább. Keress tovább addig, amíg vissza nem ír. Azzal foglalkozz, vele lesz kölcsönös, partneri viszonyod.
2022. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom nekem szoktak írni, és én is válaszolok.
nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, én már öreg vagyok, légyszi segítsetek megérteni! :-) Szóval ez úgy megy, hogy messengeren tök idegenekkel is kapcsolatban álltok?

Nálam csak azok vannak ott, akik Facebookon ismerősök. Köszi

nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!