Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy viseljem el hogy kimarado...

Hogy viseljem el hogy kimaradok minden jóból az életben és teljesen egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Minden társasági életből, buliból, mindenből kimaradok, beszélni se nagyon hajlandóak velem soha, még olyan népszerű témákról se ami másokat tök jól össze tud hozni mint pl. a futball. Nem, velem arról se beszélnek mondjuk nem is értek hozzá, de bele lehetne jönni. Teljesen kirekesztenek mindenhonnan. Kedvességből egykét ember szóbaáll velem, elvisel de ennyi. Nem vagyok kinn a vízből ezzel. Hogy viseljem el? Dolgozni járok ott is magányos vagyok, a napjaim minden percét az unalom és magány határozza meg
2022. nov. 23. 04:40
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Úgy, hogy elfoglalod magad és a helyzetet olyannak, amilyen.

De tudom, az emberek nagy része annyira önző, hogy gondolkodni nem, csak panaszkodni tud.

Pedig milliárd féle lehetőség van arra, hogy célt, értelmet találjanak az életüknek és a boldogságot önmagukban találják meg.


Használd a fejed, gondolkodj, ne panaszkodj.


Bár kétlem, hogy ezeket sikerülne felfognod. Hát még az ember 90%-nak.

2022. nov. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Jav.:


Úgy, hogy elfoglalod magad és - elfogadod - a helyzetet olyannak, amilyen.

2022. nov. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem viselni kell, hanem tenni ellene
2022. nov. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Lehet meg kellene vizsgálni magadat, hogy mi veled a gáz.

Mert veled van a baj, ha ekkora szarban vagy.

2022. nov. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van sajnos
2022. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy introvertált és zárkózott embert mutatsz a világ felé, akkor nem csodálom hogy nem beszélnek veled!

Ha veled beszél valaki és kínosan érzi magát akkor legközelebb meggondolja hogy egyáltalán szóba álljon e veled!

Ha kínlódásnak érzem valakivel a beszélgetést, akkor nem szoktam erőltetni.

2022. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Odamész magadtól másokhoz beszélgetni velük?
2022. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki lepontozta a 6-os és 7-es válaszolót, pedig nekik van igazuk. Ne arra várj, hogy mások beszélgessenek veled, hanem kezdeményezz te. Más introvertáltnak lenni és megint más magányosnak. AZ introvertált jól érzi magát egyedül, sőt, nem is igényli mások társaságát. A szociális szorongás miatt elmagányosodó emberek viszont szenvednek, mert társaságra vágynak. Ha ez utóbbi igaz rád, azt csak úgy tudod orvosolni, ha te kezdeményezel. Ha segítség kell, hogy leküzd a kényszergondolataidat, hogy biztos mások unalmasnak etc. tartanak, akkor kérj segítséget, pszichológussal szépen lehet ezen dolgozni. Ne akarj mások fejébe látni, hogy mit gondolhatnak rólad, hidd el, nem vagy gondolatolvasó.
2022. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!