Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet ezzel együtt élni?

Hogyan lehet ezzel együtt élni?

Figyelt kérdés
Senkinek se kellek, senki se keres engem. Nem élvezek egyedül semmilyen programot, ezért nem szoktam már menni sehova.
2022. nov. 24. 09:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Oh én már évek óta együtt élek vele. Ez van sajna.el kell fogadni.
2022. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, akkor keresd te őket! Ha arra vársz, hogy majd bekopog valaki és megment, akkor örökké így fogsz élni.
2022. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Aki nem tud önmagával békében, elégedetten, szeretetben élni, az mással sem fog, mert önző módon, érdekből a másik embertől fogja elvárni, hogy elégedetté tegye. Vagy a körülményektől.


Ezért boldogtalan az emberek legnagyobb része.

2022. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3 Önmagammal békében szeretetben élek, pont ezért nem ragadok rá senkire, és nem keresek mindig mindenkit. Senkitől nem várok el semmit, csupán az élet adta örömöket, a boldog pillanatokat szeretném mással is megosztani, mert egyedül nem élvezetes.


Ne haragudj de nagyon nagy butaságot mondtál, arról nem is beszélve, hogy ismeretlenül ítélkezel egy másik ember felett.


Az utolsó mondatoddal megint butaságot mondasz. Nem boldogtalan vagyok, hanem magányos. A kettő nem ugyanaz.

2022. nov. 24. 10:25
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

Azért nem kell felkapni a vizet. Érzelmileg van még hova fejlődnöd “gyermekek”, ezért is vagy magányos.


Aki nem tudja egyedül élvezni az életet, az mással sem fogja igazán.


Ha magányos vagy, ahogy írtad, akkor mégsem igaz, amit írsz, akkor nagyon is reális, amit írtam a 3-as válaszomban.


Amiről én írok, ott nincs jelen a magány.

2022. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Jav.: “gyermekem”
2022. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha boldoggá tesz ez a helyzet, akkor mi a gond? Én pl szívesen lennék többet egyedül, de erre nincs lehetőség. Az összes pillanatomat közösen élvezem:)
2022. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

7-es.


A kérdező nem tudja, hogy mit-miért érez, ezért van ellentmondásban.

Akinél tényleg jelen van a béke és a szeretet, sőt még az elégedettség is, az nem érez magányt, mert teljes legbelül.


De ezt nem képes még felfogni az értelmi képességével a kérdező.

2022. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#5 Én nem kaptam fel a vizet, higgadtan közöltem veled, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

Érzelmileg meg neked kellene fejlődnöd inkább, csak sajnos nem tudsz, mert rossz ember vagy.

2022. nov. 24. 10:39
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező.


Nagyon gyerek agyú vagy még, érzelmileg is.

Akkor fogalmazz “józanabbul”, mert még írni sem tudsz rendesen.


Sajnállak kérdező, hogy nem vagy képes felfogni a hozzászólásaimat, e helyett a nagyon alacsony értelmi képességeddel sértegetsz, mert ennyire telik tőled.


Szánalomra méltó vagy.

Ezért vagy egyedül, ezért vagy magányos.


Ha valamelyik részét nem tudod értelmezni a hozzászólásomnak, akkor kérdezz nyugodtan, egyszerűbben is leírom neked, hogy sikerüljön fejlődnöd úgy érzelmileg, mint értelmileg.

2022. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!