Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elfogadni, hogy...

Hogyan lehet elfogadni, hogy az első szerelem, ami nagyon hosszú idő utàn következik be az adott ember èletèben, sikertelen volt, ès kudarckènt èli meg?

Figyelt kérdés
Valahogy még mindig nem tudtam elfogadni, hogy nem kellettem neki, ès nem èrtem az okokat. Pedig màr több, mint fèl ève történt..:(
2022. dec. 4. 00:07
 1/5 anonim válasza:

Lehet hogy most csak előtört belőled ez az érzés. Ha valakihez erősen kötődtél, akkor normális hogy hiányzik, nehezebben engeded el.

Próbálj meg jobban magadra koncentrálni, keress új hobbikat, hallgass sok zenét. Kezdj új barátságokat olyanokkal, akik tényleg szeretnek, és kerüld az exed baráti/ismerősi körét. Nyiss jobban a világ felé, menj bulizni, vásárolni, kajálni a barátaiddal és szervezz sok programot ami leköti a gondolataidat.

Nálam legjobban a zenehallgatás be amikor hasonló helyzetben voltam.

De mindenesetre kitartást!❤️

2022. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első szerelem mindig ilyen, mindegy mikor történik.

Ezért nevezik ELSŐ szerelemnek - mert mindig jön utána a második.

Próbáld meg úgy tekinteni, hogy ez kell ahhoz (esetleg egy második, harmadik, sokadik is), hogy megtaláld azt amelyik már sikerül.

Van aki szerencsésebb mert korán túlesik ezen még az iskolában, van akinek később jön. De mindenki átesik rajta, csak legfeljebb nem veszi komolyan és ezért nem emlegeti később, hogy akkor milyen csalódás érte.

Amit már bizonyosan tudhatsz, hogy képes vagy szerelemre és a következő is jöhet bármikor.

Most ne legyenek túlzott elvárásaid, ne akarj rögtön nagy szerelmet, csak keress laza kapcsolatot. Az idő az amire szükség van és arra, hogy ne egyedül örlődj a dologgal.

2022. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jól esik. Sajnos, nem igazán vannak barátaim, akikkel kimozdulhatnèk, ami nem jó, tudom.
2022. dec. 4. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Rám is nagy hatással volt hogy nem jöttünk össze, bár mi köztünk volt csók stb is. 4 év telt el, volt kapcsolatom azóta, sőt felvettük a kapcsolatot de nem hívott el! Pedig tetszek neki …4 év után is néha elgondolkodok, de ő nem az akire vágyok, plusz az az ember már nem az mint négy évvel ezelőtt

Az idő segít illetve majd egy olyan ember aki felülmúlja

Ne add fel👼

2022. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köztünk is voltak dolgok. Aztán amikor komolyabbat szerettem volna, eltűnt..Én is úgy èreztem, hogy nagyon tetszem neki, ezért sem èrtettem, akkor sem...

Elvileg, olyan èlethelyzetben volt, amikor nem fért volna neki bele egy komoly kapcsolat. De ez nyilván csak kifogás volt a rèszèről. :S

2022. dec. 6. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!