Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az ukrán lányok a legjobbak?

Az ukrán lányok a legjobbak?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetek az interneten külföldi lányokkal,általában ugyanazokkal,és általában a szomszédos országokból.Sajnos magyarul nem tudnak, pedig vannak akik Erdélyben vagy Kárpátalján laknak,de szerencsére angolul szinte mindegyikük tud.Azt vettem észre,mintha az ukrán lányok nemcsak nagyon szépek lennének,hanem kedvesek,közvetlenek is.Vagy ezt csak azért látom így mert kb.70%-ban követek ukrán lányokat és csak 30 százalékban romantikát,szlovákokat,németeket,stb?

2022. dec. 15. 02:32
A kérdező szavazást indított:
Az ukrán lányok valóban a legjobbak
Ott sincs több rendes lány mint más szomszédos országban
Ugyanolyan arányban vannak ott is rendesek és bunkók mint Magyarországon vagy máshol
A magyar lányok a legjobbak
Nincs ilyen hogy magyar lányok,lengyel lányok,ukrán lányok csak lányok vannak és kész
27 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem romantikát akartam írni, románokat,csak a telefon átjavitja a szavakat.😅
2022. dec. 15. 02:34
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Akkor talán ki kéne kapcsolni azt a hülye szóátjavítót, nem? Mert ki lehet.
2022. dec. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Én szerintem a szomszédos országokban is ugyanúgy vannak beképzelt,buta,csúnya lányok,mint itt Mo-n.És persze ugyanúgy vannak normális,szép lányok is.
2022. dec. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy az ukrán lányok most bárkivel nagyon kedvesek, hátha elviszi őket valaki őket abból a pokolból.
2022. dec. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 nem tudom én nem szoktam őket a háborúról kérdezni.Általában sportról beszélgetünk,ételekről,zenéről,háziállatokról,szinglisegrol,párkapcsolatokról,ilyesmiről.
2022. dec. 15. 02:46
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
5: De azért ez járhat nekik a fejükben.
2022. dec. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Mindegyik országban vannak szépek, inkább genetika.
2022. dec. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Az nem országtól és néptől függ, hogy egy egyén milyen személyiségű, és azért a külsőben is nagyobb eltérések vannak országon belül, mint két ország "átlaga" között.

Ettől függetlenül barátnőm ukrán származású, kedves, intelligens, gyönyörű, szexi, és imádom. De természetesen akkor is imádnám, ha mondjuk "színmagyar", vagy mondjuk ha német lenne.

2022. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

New yorkban éltem, a környèkről nekem a ruszki lányokkal van a legjobb tapasztalatom. Akaratosak, céltudatosak, de ugyanakkor nagyon nagyon odaadóak. Nameg nem mellesleg mind 3 gyönyörű volt akikkel összesodort az élet.

De a legeslegjobbak a kubai csajok, ez nembis lehet kèrdés!

2022. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!