Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van bármilyen rossz tapasztala...

Van bármilyen rossz tapasztalatotok ukrán menekültek elszállásolásával?

Figyelt kérdés
Gondoltam, felajánlanám, hogy lakhatnak nálam átmenetileg, de szeretném tudni, hogy mire számíthatok.
2022. okt. 15. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mind egyforma, van köztük ilyen is-olyan is
2022. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tapasztalatom nincs.

Viszont a feleségem tanár, és az iskolájukba járatnak ukrán menekült gyerekeket (általános iskolásokat). Rettenetes kezelhetetlenek. Pedig nem c... típusúak (ui. sokan azok az ukrán menekültek között). Szülőket már behívatták, eredmény semmi. Épp csak neki nem mennek a tanárnak, aki rájuk merészel szólni, hogy a folyosón ne rugdossanak almát, ami ezerfelé fröcsög, ahogy szétrúgják.

2022. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Most időutazunk? :D


Kb Márciusban volt szükség egyedül ilyesmire. Akkor én regisztráltam egy ilyen oldalra, ahol menekültek kerestek szállást, és napi 8-10 üzenetet kaptam, 8x aludt is nálam 20-40 közötti nő, párszor gyerekkel. Mindegyik jó fej volt, és minden rendben ment.

Aztán kb március végén elindult a visszaáramlás (egy nő oda meg vissza is nálam aludt) azóta NULLA darab megkeresést kaptam. Erre nincs már igény.

2022. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
nem azt mondom amúgy, hogy ne fogadjuk be őket, mert persze igen fogadjuk be, de egy balhés hátterű, elmaradott, kelet-európai országból jönnek, ahol nagyon jól működik a bűnözés és van egy állig felfegyverzett, államilag támogatott szélsőjobbjuk, tényleg nem kéne őket összegyűjteni először, betenni egy gyűjtőtáborba, és egyesével átvilágítani mielőtt kiengedjük őket az emberek közé? tudom, késő bánat, de mondjuk attól hogy szétszóródtak európa utcáin, még nem kell a saját családodat közvetlen veszélynek kitenni.amúgy valószínűleg nem lesz semmi baj, hiszen ha bármilyen random embert karonfogsz az utcán és felviszed a lakásodra, abszolút semmi esélye nincs, hogy kifoszt, kirabol, bántalmaz, megöl... azért az eszünk ne menjen már el, ezek se angyalok, bármit állítson is a propagandaújság...
2022. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen, az a baj hogy a 20-30 körüli nők nem akarnak nálam aludni.
2022. okt. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy balhés hátterű, elmaradott, kelet-európai országból jönnek, ahol nagyon jól működik a bűnözés és van egy állig felfegyverzett, államilag támogatott szélsőjobbjuk - már nem azért, de ez Magyarország :D
2022. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!