Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Mindig is kevés barátom volt, szeptemberben új iskolába kerültem, ahol az osztály nagy része kollégista, én viszont nem. Mióta új közösségbe kerültem nagyon magányosan érzem magam. Most itt van a téli szünet, nekem előbb kezdődött el, mint annak a pár barátomnak (nekem pénteken volt az utolsó nap, nekik holnap lesz azt hiszem) tehát velünk sem tudok találkozni, mivel iskolába vannak... Nagyon nehezen ismerkedek új emberekkel sajnos. Depressziósnak nem mondanám magam most, de előfordult pár hónapja nálam a depresszió. Probálom elfogadni a jelenlegi helyzetet és várok a jobb dolgokra.

2022. dec. 20. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor nem mondanád magadat depressziósnak, de előfordult mégis???


Pszichiáter állapította meg, vagy csak szomcsi voltál pár napig?

2022. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem tudom
2022. dec. 20. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Járj olyan programokra, ahol van lehetőséged más emberekkel beszélgetni!
2022. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Javaslatom:

Bízz Istenben, higgy a Jézus Krisztusban, szeresd embertársaidat! Viselkedj mindenkivel a szeretet szerint!

Figyelj az Úrra!

Ezek biztosan segítenek.

De legalábbis a lelkednek jót tesznek!

(És ezzel nem állítok semmi olyat, hogy te ne lennél szeretetteljes ember, vagy nem hinnél Istenben.)

De szerintem az időd eltöltésében is segít és a magányodon is! :)

2022. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!