Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az egyedülléttől meg lehet...

Az egyedülléttől meg lehet őrülni?

Figyelt kérdés
Az apámmal élek, de lehet hónapokra itthagy a munkája miatt. Úgy tudom Dahmer is ettől kattant be, ráadásul iskolás koromban olyan voltam mint ő.

2022. dec. 31. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő is, de amíg van net,telefon, tv, rádió és bármi ilyesmi, addig nem valószínű. Én se kattantam be évek alatt.
2022. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívj házhoz prostit!
2022. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Mit csináltál? Öltél állatot? Te seggfej…. Gerinces állat megölése 3 év szabadságvesztésre vagy ítélhető! Jelentkezz a legközelebbi rendőrkapitányságon es add fel magad te mocsadék!
2023. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kb. tíz éves voltam, akkor lehet még nem is volt ilyen törvény. Már huszonéves vagyok, és nem csinálok ilyeneket.
2023. jan. 1. 13:23
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Gyilkosság nem évül el. És nem számít hogy gyerek voltál.
2023. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Legfeljebb az emberölés nem évül el. Nem is foglalkoznának ezzel már, egyszer rágalmazásért is csak megróvást kaptam.
2023. jan. 1. 13:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Én pl a társaságtól tudok megőrülni, egyedül lenni nagyon szeretek és nem őrültem bele, valószínűleg nem is fogok.
2023. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Gerinces állat tyúk, disznó, marha, kutya stb. proli


Attól, h szereted a kutyákat még a tyúk, disznó élete nem ugyan annyit ér? Te döntöd el melyik élet az értékes? Bolond vagy?

2023. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, és nem jársz iskolába, nem.is dolgozol? Attól, hogy apukád külföldre megy, nem.kellene megorulnod, ha már huszonéves vagy! Minek laksz meg apukaddal?
2023. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!