Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az egyedülléttől meg lehet...

Az egyedülléttől meg lehet őrülni?

Figyelt kérdés
Az apámmal élek, de lehet hónapokra itthagy a munkája miatt. Úgy tudom Dahmer is ettől kattant be, ráadásul iskolás koromban olyan voltam mint ő.

2022. dec. 31. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Dahmer külön eset. És azért nem sok hozzá hasonló ember van.


Amúgy meg keress valami elfoglaltságot magadnak.


Az egyedüllétnek is meg van a maga szépsége.

2022. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet kattanni, de Dahmer igazából attól lett ilyen, hogy az anyja minden szir-sz*rt beszedett a terhesség alatt + Dahmer elég korán elkezdett piálni. ÉS erre jött a magány.
2022. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"Dahmer külön eset. És azért nem sok hozzá hasonló ember van."


Remélem így van, mert régebben bántottam, öltem állatokat én is. Már általános iskolás koromban kezdtem lopni az italt, nagyszüleimtől, igazgatóit is kaptam egyszer mert vittem be suliba. Középiskolás koromban is előfordult, hogy órára vittem be italt.

2022. dec. 31. 17:48
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Hívj barátokat! Tiéd a kecó.
2022. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Bajban lennénk, ha minden alkoholistából kannibál lenne.
2022. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nincs egy barátom se. Már nem iszok egyébként, néha csak nyugtatót szoktam szedni.
2022. dec. 31. 17:53
 7/19 anonim ***** válasza:
1 sincs?
2022. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
feltűnési viszketegséged van, kérdező
2022. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A nyugtatótól nem lesz belőled Dahmer, ne aggódj... :D Igaz, nagyobb mennyiség kiürülése után (nem tudom, mennyit szedsz) némi agresszió jelentkezhet, de az inkább verbálisan jön ki. Legalábbis ami engem illet. És amint lehet, azért próbáld letenni a nyugtatót, hosszútávon rossz a májnak, a szívnek meg az agynak is.
2022. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nincs, egy barátom sincs. Csak néha szedek, 0.25-ös Xanaxot, havi pár alkalommal.


"feltűnési viszketegséged van, kérdező"


Ezt nem tudom mire írtad.

2022. dec. 31. 18:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!