Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyetlen komoly hiba is...

Egyetlen komoly hiba is okozhatja az örök magányt?

Figyelt kérdés

Felsorolok pár tulajdonságot ami valakikre igaz lehet.


1. Kicsi a férfi farka. Vagy csak átlagos mondjuk 16 cm. > olyan komplexus alakulhat ki benne amiért 30+ osan se mer senkivel ismerkedni.


2. Minimálbért vagy budapesti Medián bért keres pl 300 ezret > hiába dolgozik tisztességesen az összes nő szemben ő hajléktalan - nem alkamas kapcsolatra vagy gyerekvállalásra


3. Szegény családba született. Korán elkezdett dolgozni mert a család rá kényszerült. > így csak szakmunkása van. Esetleg az érettségi még sikerült de a mai világban 20 / 18 fiatal diplomás. Ezért a szóban forgo férfi butának lesz tartva. És elutasítva


4. Külső egy örökölt dolog és a típus is. Szarból nem lehet várat építeni. Ha alacsony, verszegeny , cukros ,beteges , hízékony stb > valószínűleg világ életben a test súlyával küzd. = nem fog kelleni a csinos és normal alakú nőknek


5, ez szorosan a 3 hoz kapcsolódik. Szóval semmi segítséget nem kapott a szüleitől. Örökölni se örökölt > azonnal kiesik az olyan nők figyelme alól akinek alap elvárása hogy a férfi rendelkezzen saját lakással , autóval stb


2023. jan. 1. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Igen, ezek egyenként is okozhatják
2023. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

1, keressen fel egy pszichológust. Átlag hüvely 15 cm hosszú.. mégis mekkorát akarsz a csajnak felnyomni? Szóval hülyeség.


2, alaptalan kifogás. Ilyen alapon az összes mentős, tűzoltó, rendőrnek, egészségügyi dolgozónak, tanárnak nem volna párja.


3, alaptalan kifogás kifogás. Szakmunkások jól keresnek.


4, ez is alaptalan kifogás. Magyaros többsége elhízott, mégis van párja.


5, Ez max 13 éves korig állja meg a helyét. 18 felett magad ura vagy. Nem okolhatod a szüleidet azért, mert nem tettek kacsalábon forgó palotát alád. Menj és szerezd meg magadnak.

2023. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Egyetlen komoly hiba okozhat örök magányt, ha rossz hajóra szállsz, ami hajótörést szenved és egy lakatlan szigeten kötsz ki életed végéig.

Az összes többi indokod csak egy önigazolást kereső rizsa.

2023. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3 🤣


320 nettóval akkor elmegyek a színházba. Kiváncsi leszek hány olyan hölgy fog velem ismerkedni ennek tudatában akiknek pl a szülei sebész orvosok voltak. Beleszülettek a luxusba a 150 milliós kertes házukba. Hiszen ha szerinted ez őnigazolás csupán akkor a gazdag diplomás nőket nem fogja zavarni a fizetésem összege.

2023. jan. 1. 13:03
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Biztos jön még 1-2 lelki toprongy, akivel elnyammoghattok a magányotok magyarázgatásán, de inkább növesszetek szimpatikus, életképes, pozitív személyiséget és párra fogtok találni!
2023. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Átlag ember vagyok kérdező. De még én is tudom hogy bizonyos társadalmi osztályoknál csak teljesítménnyel lehet esélye az embernek.(jó iskolázottság...stb)

Nyilván egy olyan átlagos diploma nélkülinek mint én nem lenne esélye magasabb társadalmi osztályú tanult nőnél! Ez így van rendjén!

2023. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem csodálom, hogy én ennyire sikeres voltam a nőknél, ha egy átlag férfi ekkora lúzer.
2023. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

6. vagyok

7.nek

Nem érdekelnek az ilyen frusztrált majmok mint te, akik csak mások leszólásával gondolják hogy a szánalmas életük talán ér valamit!

2023. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8

Nem én vagyok a 7-es, de baromira félreértetted!

A válasza a Kérdezőnek szólt és nem neked!

2023. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudni kire érthette! Nem egyértelmű!
2023. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!