Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Próbálom megtalálni magamban...

Próbálom megtalálni magamban a hibát, de segítség nélkül nem megy. Magányos vagyok nagyon (többi lent) ? Nem sajnáltató szándékú kérdés, tanács/segítség kérés.. ??? kicsit hosszú, bocsánat ???

Figyelt kérdés

27 éves fiú vagyok vékony testalkattal, magamra és a környezetemre is igényes vagyok, átlagos kinézetűnek tartom magam. Vannak barátaim, munkám, szürke teljesen hétköznapi életet élek, ugyanakkor van jövőképem.

Nem vagyok már félénk sem, próbálok interneten illetve személyesen is ismerkedni, nem vagyok nagy dumás, de azért eltudok kezdeni egy beszélgetést és ha olyan a partner akivel lehet, akkor jól el is tudok beszélgetni. Mind ez jól hangzik mivel évekkel ezelőtt még ennyi pozitívumot se tudtam volna felsorolni.

A baj hogy ha ismerkedésről van szó mindig zátonyra futok, nem vesznek komolyan, csak barátként tudnak kezelni, ha komolyabbra akarom fordítani és randira meghívni a partnert akkor ghostolnak.. így sose volt még kapcsolatom.. biztos van bennem hiba mert nem 1-2 rossz élményről beszélek, ha nem évek alatt felgyűlt elég sokról..

Tehát nem az érdekelne hogy hol, ha nem hogy miként álljak hozzá az ismerkedéshez, amikor kiszemelek egy lányt, legyen az interneten vagy személyesen. Nagyon elvagyok keseredve és már úgy érzem nekem ez egyszerűen nem megy és kész, mint ha nem ide való lennék, pedig csak arra vágyok hogy engem is várjon haza valaki, és én is vigyázhassak valakire, de nem adatik meg.

Fiúk lányok véleménye egyaránt érdekelne, ha lehet írj kort és nemet.



2023. jan. 1. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lassíts! Legyél baráti barát, hogy alkalma legyen a lánynak megismernie jobban a belső értékeidet is. Nem kell elkapkodni!

Arra millió példa van, hogy barátságból lett a szerelem, de szerelemből soha nem lesz barátság, akárki akármit is mond.

Itt vagyok élő példaként, 2 év barátság után vált szerelemmé a kapcsolatom a férjemmel. Én szép lány voltam, ő külsőre bár roppant ápolt, de előnytelen volt, ám a világ legjobb embere, aki bár szakmunkás volt, de végtelenül művelt, olvasott, széles látókörű becsületes ember és a szavára mérget lehet venni a patikában. Idestova közel 20 éve vagyunk házasok, ő így 45 évesen kifejezetten jól kezd kinézni és én imádom. A 2 gyerekünk is.

2023. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem veled van a baj, hanem azzal a típussal, akit választasz újra és újra
2023. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Lehet igazad van mint a #7nek is, majd beszámolok mit hoz az év :D
2023. jan. 2. 16:37
 14/14 anonim ***** válasza:

Legyenek sikereid, sok szerencsét neked! Én örülni fogok, ha beszámolsz.

(7-es voltam)

2023. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!