Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Próbálom megtalálni magamban...

Próbálom megtalálni magamban a hibát, de segítség nélkül nem megy. Magányos vagyok nagyon (többi lent) ? Nem sajnáltató szándékú kérdés, tanács/segítség kérés.. ??? kicsit hosszú, bocsánat ???

Figyelt kérdés

27 éves fiú vagyok vékony testalkattal, magamra és a környezetemre is igényes vagyok, átlagos kinézetűnek tartom magam. Vannak barátaim, munkám, szürke teljesen hétköznapi életet élek, ugyanakkor van jövőképem.

Nem vagyok már félénk sem, próbálok interneten illetve személyesen is ismerkedni, nem vagyok nagy dumás, de azért eltudok kezdeni egy beszélgetést és ha olyan a partner akivel lehet, akkor jól el is tudok beszélgetni. Mind ez jól hangzik mivel évekkel ezelőtt még ennyi pozitívumot se tudtam volna felsorolni.

A baj hogy ha ismerkedésről van szó mindig zátonyra futok, nem vesznek komolyan, csak barátként tudnak kezelni, ha komolyabbra akarom fordítani és randira meghívni a partnert akkor ghostolnak.. így sose volt még kapcsolatom.. biztos van bennem hiba mert nem 1-2 rossz élményről beszélek, ha nem évek alatt felgyűlt elég sokról..

Tehát nem az érdekelne hogy hol, ha nem hogy miként álljak hozzá az ismerkedéshez, amikor kiszemelek egy lányt, legyen az interneten vagy személyesen. Nagyon elvagyok keseredve és már úgy érzem nekem ez egyszerűen nem megy és kész, mint ha nem ide való lennék, pedig csak arra vágyok hogy engem is várjon haza valaki, és én is vigyázhassak valakire, de nem adatik meg.

Fiúk lányok véleménye egyaránt érdekelne, ha lehet írj kort és nemet.



2023. jan. 1. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez már pont az a szint szerintem, amiből így nem lehet megmondani ennyi alapján. De ha ilyen közvetlen vagy, akkor nyilván vannak nőnemű barátaid is. Kérdezd meg őket, mi a gond veled. Mert ők valószínűleg meg tudják mondani.
2023. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb önbizalom, több önszeretet, pozitívabb gondolkozásmód


"biztos van bennem hiba mert nem 1-2 rossz élményről beszélek, ha nem évek alatt felgyűlt elég sokról.."


Ezt nem ismerkedésnél kell felhozni, sőt egyáltalán szerintem fel sem kellene hozni ameddig el nem mélyül egy adott szintig a kapcsolatod. A te problémád te dolgod megoldani ezeket és az életedet élni, első benyomásra nekem nagyon nagy red-flag ha valaki csak panaszkodni tud és nincs semmi életkedve.


Persze sajnálom meghallgatom és együttérzek vele de számomra egy férfinek a pozitív kisugárzása és az életkedve az ami vonzó, akivel ha együtt töltöm az időt feltöltődök energiával és boldog vagyok mellette, mert olyan pozitív a személyisége.


23 L

2023. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

"csak barátként tudnak kezelni, ha komolyabbra akarom fordítani és randira meghívni a partnert akkor ghostolnak.." ---> nem elég egyértelmű?


Lehetsz te igényes, lehetsz átlagos külsejű mármint mondhatod magad annak...


Ha tetszenél a nőknek akkor összejönnének a randik...


De nem tetszel.


Sajnálom, de néha hiába az igényesség külsőre meg ruházatra ha nem olyan a kis pofid akkor kevés az esélyed....főleg neten ahol óriási a szórás.

2023. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Teljesen mindegy, hogy szép vagy, vagy csúnya, ha van humorérzéked, némi vagányságod, jó a problémamegoldó képességed, magabiztosságot sugárzol, van egy szakmád amit becsülettel végzel és megélsz belőle, akkor kizárt, hogy ne találnál párt magadnak!
2023. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló, nem panaszkodok ismerkedésnél, ezt ide írtam le.


#3

Lány barátok megszoktak dicsérni külsőre, de engedjük is el a külsőt, nálam nem ezen csúszik el

De nem tudom miért nem tetszem soha senkinek, vagy mivel kéne tetszeni, lehet a beszélgetéseket rontom el vagy nem tudom, sajnos ebből nem sok tanácsot tudok összeszedni

2023. jan. 1. 19:49
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Ne panaszkodj, ne sírj a nőknek, mert az ilyet lesajnálják!

Legyen "férfierőd", fel lehessen rád nézni, az tetszik, mert az ad biztonságot egy nőnek az alomrakáshoz.

2023. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jól méred fel a kiválasztott alanyokat, miközben rengeteg nőnek tetszenél, csak őket észre sem veszed, hanem szinted fölött ácsingózol. Ezt ismeretlenül mondom, nem sértegetni akarlak, csak ez is egy opció.
2023. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

19-27 éves korom között még 4-en barátokkal sokat jártunk bulikba, klubbokba és csak úgy összeülni.


Mind igényesek voltunk sportosak, normális igényes öltözék, egyikünk sem volt csóró.


Nem számított sem a visszafogottság, a visszahúzódottság, vagy humor, vagy határozottság...


Nem, sajnos négyünk közül én voltam aki nem volt jóképű bármit is tettem.


A többiek ha csendesek voltak, nem tűntek határozottnak akkor olyan naagyon aranyosak voltak - Én erre azt kaptam, hogy nem vagy elég határozott....


És még sorolhatnám.


A külső első körben mindent visz , mindent.


Ha vagytok 4-en és mind a négyen jóképűek vagytok akkor a szexig ha ügyes valaki eljuthat.


Külső után lesz csak érdekes az, hogy mennyire vagy határozott és humoros, és önálló ésatöbbi. Amíg! Amíg nincs meg a vonzódás az a kémia, azt a "tetszel nekem" addig nem érdekel senkit, hogy milyen ember vagy----> ez csak utána jön barátom.

2023. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A "mikéntre" sajnos nem tudok választ adni, de a "hol" kapcsán: netes társkeresőn próbálkoztál már? Ott nincs az, hogy barátként akarnak kezelni, funkciójából adódóan sokkal egyértelműbb, célratörőbb az ismerkedés.
2023. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#5 pedig így van, még sem áll le velem senki


#6 továbbra sem panaszkodok nőknek, lánybarátoknak sem, így tőlük se kérdem meg mi velem a baj, nem is tudja senki a környezetemben hogy ilyen problémákkal küszködöm


#7 ezt már kaptam meg lánybaráttól


#8 van olyan amikor külsőn múlik de van olyan aki beszélget/ismerkedik velem aztán ghostol, sosem tudom miért


Sajnos nem jött át a lényeg vagy nagyon rosszul fogalmaztam meg, de azért köszönöm annak aki elolvasta

2023. jan. 1. 20:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!